Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan akinek tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek tökéletes volt az esküvője?

Figyelt kérdés
Sajnos apróbb hibák voltak a miénken, de mivel rajtam kívűl senkinek nem tűnt fel, ezért nem is érdekelt annyira :)
2012. aug. 20. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ilyen nincs. Azért mert tökéletes esküvőt akarnak és már attól hogy idegeskednek nem lesz tökéletes. De ha lejjebb adnák akkor sokkal jobb lehetne. Elég ha 75%-os lesz bármi, annak is tudni kell ugyanúgy örülni.
2012. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom az enyém tökéletes volt.

Nem voltunk sokan, csak a szűk családi-baráti kör, kb. 50-en voltunk. Mindenki ismert mindenkit, nem érezte magát feszélyezetten senki. A kaja jó volt, a zenekar jó volt, semmi fennakadás nem volt. Jó buli volt!

2012. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hibákat inkább bakiknak fogd fel és akkor annál jobb, mert még emlékezetesebb lesz!

Mi pl a videóssal az esküvői videónk végére bevágattunk egy bakiösszeállítást (mint a filmek végén), rengeteget nevetünk rajta mindig.

2012. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Jól írtad a kérdésben, ne érdekeljenek annyira a bibik, azzal együtt volt szép és jó. Most leírom az enyémet. :)

Számunkra a Miénk tökéletes volt. Budapesten élünk, én vidéki vagyok, a párom szülei nem élnek... egy csomó-csomó okunk volt, hogy két tanús esküvőnk legyen. Arról nem beszélve, hogy úgy gondoltuk ez a Mi napunk, mindenki a sajátját úgy intézi, ahogy akarja, önzőség vagy sem, nem akarunk idegeskedni, szomorkodni (hogy miért nincs csak két köszöntős virág stb...), nem csapunk nagy felhajtást. A 7. kerület álomszép kistermében esküdtünk, a barátaink voltak a tanúk, aztán elmentünk megebédelni négyen. Utána rohantunk a vasútállomásra megnézni a Balatont, ott maradtunk pár napot. A vonaton mindenki megbámult a pici csipkeruhámban, egy kislány majd kifordult az ülésből. Odaadtam Neki a csokrom. Nagyon örült a boglárkáknak. Lellén hívattuk elő a képeket, amiket szépen megcímzett, pár soros levél mellékletében elküldtünk a szeretteinknek. Örültek, hogy így döntöttünk, örültek nekünk. Tökéletes volt és semmit nem bánok egy dolgot leszámítva. Még nem volt templomi (én vallásos vagyok). Tavasszal szeretnénk megpecsételni az esküt, nekem ez fontos. Ez lenne lent vidéken, utána egy kis sütizés a családi házban, ennyi. Évek óta együtt élünk, ez pont így jó. Már csak sok sok gyerek hiányzik. :)

2012. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem én többet nem is kívánhattam volna, mivel elvileg nem volt rá pénzünk, hogy olyan szép esküvőnk legyen mint amilyen volt.


50 000 Ft-ból lett egy hatalmas lagzi csapva, amire ott volt még a szomszéd is.

Mivel nem volt sok pénzünk és már 6 éve együtt életünk, így mindig hallogattuk az esküvőt, de soha nem akart összejönni. :( Így összefogtak a szomszédaink, rokonaink, barátaink és egy nagyon szép lagzink lett.

Kaptunk a vádászismerősünktől egy vadászházat az erdő közepén, itt tartottuk az esküvőt is, itt esküdtünk. Az ételt úgy dobtuk össze. Vadásztak nekünk őzet, vaddisznót ez került az asztalra, a menyasszonyi ruhám egy fehér, pamut kánikula ruha volt ,a virágok és a koszorúm mezei virágokból lett fonva. Nagyon szép volt minden és nagyon jól érezte magát mindenki. Estére pedig mindenki a házba lepihenhetett matracokra. A gyűrűket a dédimamámtól kaptam, aki erre az alkalomra tartogatta őket.


Én nagyon hálás vagyok mindenkinek aki segített nekünk, hogy végre egybekelhessünk! Soha nem tudom majd visszafizetni azt a sok jóságot amit tőlük kaptunk!

2012. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen az enyém; ) vagy miénk a párommal;) mondjuk sokat isndolgoztam azon, h jó legyen. Viszont azon a napon már nyugodt voltam és csak egymásra koncentraltunk; ) ha valaki valamibe bele akart kotni akkor az csak a meleg lehetett; ) orulok h így alakult, almodni se mertem volna jobbat; ) de szerintem lenyegesen fugg attól mennyire szereti egymast a par!
2012. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
apró bakik voltak nekünk is, de ettől függetlenül tökéletesnek éreztem. Bár nem volt ott mindenki, akinek kellett volna. De én egy percét sem bántam meg :)
2012. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!