Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátnőmnek lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek lesz az esküvője és nászajándék ötleteket szeretnék, mit vehetnék?

Figyelt kérdés
Valami személyeset szeretnék, nem pénzt és nem sorsjegyet :)

2012. aug. 15. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtisztább ha megkérded, hogy mire van szüksége, ne vegyél neki semmi kacatot, mert csak porfogó lesz
2012. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
könnyebben adnánk tippeket, ha mondanál egy összehatárt, mennyit is szánnál az ajándékra :) illetve valami infót a lányról, pl. kor, érdeklődési kör, ilyesmi :)
2012. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Idegeneknek a legnehezebb ilyen helyzetben tanácsot adni, hiszen nem ismernek sem téged, sem a barátnődet. Így elég nehéz személyes ajándékot ajánlani.
2012. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szép muranoi üvegváza gyönyörű, és utána tuti mindig Te jutsz róla eszébe. Ráadásul nem gondolnám, hogy az porfogó, vázából (szinte) sosem elég!


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt: egyébként már 3-5 ezer forinttól kaphatóak - tehát esküvői ajándékhoz képest nem egy nagy összeg, de határ a csillagos ég!
2012. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is kérdezd meg tőle. Ha nem mond semmit akkor én vagy pénzt adnék valami vicces formában. Pont most olvastam valamelyik válaszadótól, hogy több minden volt a dobozban méz,mágnes, óvszer stb..meg még több minden. az utolsó rekeszben a pénz. És szöveg is volt mellé, keresd vissza.

Vagy a váza jó ötlet de én biztos hogy zsolnayt vagy herendit vennék. Ha már veszek akkor egy normálisat.

2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

megtaláltam amit kerestem, nekem nagyon tetszik, örültem volna egy ilyennek.

[link]

2012. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk most volt az esküvőnk és a legszebb ajándékot a feleségem barátnőitől kaptuk (inkább neki szólt): egy gyönyörű tulipános ládát készítettek (monogrammal, évszámmal). Ha kedveli az ilyen "hagyományos, népies" dolgokat, akkor, biztosan nagyon örülne neki. Azt hiszem Szentesen van egy idős házaspár aki ezzel foglalkozik.
2012. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
rotációs kapa,szotyi,borotvahab,nutella,patkó,vannila ice-os pizsama,steven seagal film válogatás,star trekk akció figura...
2012. aug. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kényszerzubbony
2012. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!