Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó kifogás, hogy miért ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kifogás, hogy miért ne menjek lakodalomba?

Figyelt kérdés

Az illető egy nem túl közeli ismerősöm. Mondjuk havi/ kéthavi szinten beszélünk.

Viszont ezt a kapcsolatot szeretném továbbra is hasonlóképp ápolni, mer bírom a fazont.


Meghívott az eskövőjére és se megfelelő ruhám , se türelmem nincs végig jópofizni a sok idegen előtt.

Az igazat mégsem mondhatom, hogy ne haragudj, de ***** nincs kedvem elmenni az eskövődre.


(a lagzi pár sarokkal az otthonomtól lesz, ez is nehezíti a jó kifogást)


2012. szept. 1. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megmondhatod, csak mindenképp szólj előre, ne mondd, hogy mész, aztán nem jelensz meg. Semmiképp!
2012. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utazás?! Betegség. Az ut
2012. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azás könnyebb:P
2012. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz belőle sértődést mondd meg neki hogy nézd sajnos ez van nekem ez így nem megy mondd el neki őszintén amit gondolsz, hidd el így jobban megfogja érteni minthogy kitalálsz valami hazugságot.
2012. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy barátod, vagy inkább rokonod kórházba került és meg kell látogatnod?
2012. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd azt, hogy el kell utaznod valahova, csak ha közel van hozzád, akkor könnyen lebukhatsz, így célszerű aznap vagy tényleg elutazni, vagy elbújni otthon. :D

Csak mindenképp előre szólj neki, hogy nem mész, ne az utolsó percben.

2012. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondd meg, hogy mivel senkit sem ismersz, nem éreznéd jól magad.
2012. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elutazol.

Vagy mondd azt, amit egyszer nekem mondott egy majdnem alkoholista, megkeseredett, minden boldog embert irigylő nő:

" Én nem megyek el senki esküvőjére, mert ez magánügy és csak két emberre tartozik és mekkora hülyeség, hogy egy csomóan ott vannak az ő intim pillanatukkor." :):):)

És ezt csak azért írtam le, hogy mások is tudjanak egy jót röhögni.

2012. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó: Hát én nem röhögök, mert én is úgy érzem, hogy ez egy intim pillanat, ami csak a páromra és rám tartozik, de a rokonság sajnos belekényszerít a puccos felhajtásba...
2012. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!