Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki itt férjhez ment az mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki itt férjhez ment az mind szerelemből házasodott vagy azért ment hozzá valakihez mert jó ember?

Figyelt kérdés

...és mondjuk nem szerette szerelemmel csak szeretettel a személyisége miatt meg elfogadta a külsejét?

Én már nem látok esélyt rá hogy bárki is szeressen olyan, aki nem taszít külsőleg, viszont nem szeretném leélni egyedül az életem.

Ezért vagyok kíváncsi arra hogy akinél nem volt lángoló szerelem sőt, szinte semmilyen, annak mennyire tartós, jó a házassága, elváltak-e vagy együtt vannak, működik-e így a dolog.


2012. szept. 2. 02:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem ilyet, ahol a nőnek már nagyon ketyegett a biológiai órája, és ezért szült egy olyan férfinek, akibe nem volt szerelmes, csak a pasi "rendes ember" volt, és már kellett egy pasi, akinek szül. A vége az lett, hogy a csaj iszonyú házsártos lett és zsarnokoskodott a pasi felett, és folyamatosan csalta más pasikkal a háta mögött. Szerintem a szerelem nélküli házasság mindenképpen rosszul fog végződni, mert az egyik embernek igénye lesz a szerelemre és az ehhez kapcsolódó szexre, és ezt előbb-utóbb mással fogja megélni. Erre nagyon vágynak az emberek, és a leginkább az unalom az, ami taszítja az embereket.


Én nem javaslom, hogy olyanba belemenj, ahol nem szerelmes beléd egy nő, azért mert ha egy nő nem szerelmes beléd, akkor csak valamilyen más érdek miatt lesz veled, a szerelmet és a szexet pedig a hátad mögött fogja mással megélni. Nem lenne jó, ha ennyire megaláznának.

2012. szept. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
3 éve mentem hozzá a férjemhez, szerelemből. Azóta is tart az érzés (mindkettőnknél). Csak azért ne menj hozzá senkihez mert nem akarod egyedül leélni az életed. Ott van az élettársi kapcsolat, de ne kötelezd el magad egy olyan emberrel akit nem szeretsz!
2012. szept. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze ezenkívül egy nagyon jó ember.
2012. szept. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok házasság működik így is. ezzel csak az a probléma, hogy ilyen kapcsolatban nem boldog az ember, csak éli a mindennapjait. emellett soha nem jutott eszembe megcsalni a párom.
2012. szept. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletesen igaza van az előttem szólónak. Az én környezetemben is vannak ilyen nők,családanyák! Sajnos 1 igen közeli ismerős! Hát mit mondjak?! Undorító,h mit csinál a férje háta mögött! 2gyermek mellett...

Szerelem nélkül nem működik! Nem tudom hány éves vagy,de hidd el,jön majd az igazi! Soha nincs késő,főleg a szerelemhez!

2012. szept. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből és szeretetből mentem férjhez. Másképp el sem tudtam volna képzelni a dolgot.
2012. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni az előttem szólókkal, szerelem nélküli necces.

Az én környezetemben is van pár nő, aki csak ezért, mert rendes ember, megbízható ment férjhez aztán itt is meg van az eredménye, mert nem hiszem, h egy kézen meg tudná számolni hány palival lépett félre.

2012. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Éltem együtt olyan emberrel,akit szerettem nagyon,de nem szerelemmel,megcsalt Ő engem,szerencsére nem mentem hozzá.

Nem javaslom,hogy szerelem nélkül menj férjhez,nem lesz jó vége,a volt párom érezte,hogy nem olyan a kapcsolatunk amilyenek lennie kéne,és nagyon megbántott,hiába nem volt szerelem.

2012. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő! - az én példám is mutatja. Egy betegség miatt elszigetelődtem az emberektől, ezért nem is volt normális párkapcsolatom, már lemondtam arról, hogy valaha férjhez megyek. Aztán 37 évesen megismertem életem szerelmét, akihez 40 éves koromban férjhez mentem. Több mint 4 éve vagyunk együtt és most is szeretjük egymást és mivel szerelmesek vagyunk, és tetszünk egymásnak, sosem unalmas az együttlét. Még akkor sem amikor éppen semmit nem csinálunk, csak tévét nézünk. Ne menj bele olyan kapcsolatba, ami nem szerelemre épül. Mindenki megérdemli, hogy boldog párkapcsolatban éljen, neked is eljön majd az időd, csak légy türelmes!
2012. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerelemből tettek.

A férjem kedves, nyugodt, visszafogott, jól néz ki, ő is családot akart. Nem bántam meg.

Jó vele a szex is, ugyanúgy gondolkozunk a fontos dolgokról, ugyanaz az érdeklődési körünk.

Sosem csaltam meg és nem is tenném. Idén lesz a 12. házassági évfordulónk.

2012. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!