Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megsértődnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, ha a legjobb barátnőtök nem hívna meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nem most, de 1-2 éven belül tervezzük a párommal, hogy összeházasodunk. Régebben volt egy négyes, legjobb barátnők voltunk - azóta kicsit szétszéledtünk város lakhely szempontjából, de azért szoktunk találkozni. Régebben többször is beszéltük, hogy de jó, majd ott leszünk egymás esküvőjén, ők lesznek a koszorúslányok, stbstb.

Csakhogy mi kis esküvőt tervezünk, családdal, ugyanis rájöttünk, hogy ha elkezdenénk meghívogatni a barátokat, akkor sokan megsértődnének, hogy 'ha őt meghívták akkor engem miért nem?', meg anyagi megfontolásból is legyen inkább kicsi az esküvő.

voltatok már ilyen helyzetben? lett belőle sértődés? Na meg az a másik, hogy ha ők barátos esküvőt terveznek majd, akkor nem lesz úgy furcsa odamenni, hogy ők nem voltak az enyémen? vagy mégis meghívjuk őket? nem tudom...



2012. szept. 3. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Ezen már én is gondolkoztam. Nem akarnék barátos esküvőt, nekem ez családi esemény, és páromnak is, így mi zártkörűen fogjuk tartani. Aki ezt nem érti meg, az nem komplett.
2012. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha szűk körű az esküvő és inkább csak a család vesz rajta részt, akkor biztosan nem.
2012. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
én ha elmondaná nekem azt amit te itt leírtál akkor nem sértődnék meg. a lényeg h magyarázd el h mi van
2012. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Szűk körű esküvő esetén nem, de mondjuk ha a barátnőből kettőt meghívsz kettőt nem akkor abból sértődés lesz. De te ilyen nem akarsz, így szerintem nem gond.
2012. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Mivel nekem a barátaim többet jelentenek, mint a családom (értsd: rokonság, akikkel kb 15 éve szarunk egymásra), az enyémen biztos ott lesznek.

De ha nektek ez ilyen gondot jelent, akkor felesleges őrlődni rajta.

Még nincs is itt az ideje, ráérsz még ezen filózni.

Én ilyen esetben biztos nem sértődnék meg.

2012. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha ezen gondolkoznod kell, akkor ők nem a legjobb barátaid. Nekem eszembe sem jutna nem meghívni a legjobb barátomat egy ekkora eseményre. Azért is a legjobb barátom, mert azt akarom, hogy részt vegyen az életemben. Biztos nagyon rosszul esne, ha nem hívna meg a sajátjára.

'ha őt meghívták akkor engem miért nem?' ez meg egyszerű kérdés. A többieket azért nem hívjátok meg mert ők "csak" barátok/haverok és nem a legjobb barátaid, nagy különbség. Különben meg biztos nehéz lehet úgy élni, hogy attól félsz ki mit gondol. Engem speciel nem érdekel.

2012. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk is szűk körű volt. Két legjobb barátomat megoldottam úgy, hogy egyikük a tanú volt, a másik a tolmácsa (a tanú nem magyar, nem beszél magyarul).


A nagyobb baráti körnek tartottuk egy "farmeros lagzit", ami gyakorlatilag ezen az ürügyön egy sima buli volt.

2012. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) a farmeros lagzi meg jó ötlet, szerintem betervezünk akkor egy olyat mi is :P
2012. szept. 3. 19:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi is ilyen pici esküvőt tartottunk, csak a szülők és testvérek voltak. A barátnők közül volt aki kicsit odavolt, hogy jaaaj nem láthatnak a ruhámban meg nem jöhetnek, de aztán belenyugodtak. Kettőnek voltam az esküvőjén, az egyik elég kicsit szervezett, de engem azért hívott, a páromat nem, mert az már nem fért bele, a másiknak nagyobb lagzi volt, ott párommal voltam, nem volt kellemetlen.
2012. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szituáció. A volt barátnőm se hívott meg az esküvőre. Rosszul esett kicsit, de mikor rájöttem, hogy csak család volt ott, már nem haragudtam. Volt barátnőt azért írtam, mert én azon sértődtem meg, mikor én meghívtam az esküvőmre, és fél órával a ceremónia előtt mondta le. Sztem ha fontos vagyok neki időben szólt volna:(
2012. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!