Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem "illetlenség" a meghívotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Nem "illetlenség" a meghívottaktól visszajelzést kérni?

Figyelt kérdés

Ha egy pár lagzit szervez, kérheti-e a meghívottakat,hogy valamilyen formában (e-mail,telefon,stb)jelezzék vissza,hogy el tudnak-e menni?

Pl: ha valakinek olyan munkája van, hogy nem mindig megoldható a műszakcsere (pl.tűzoltó,orvos,stb).

Vagy valaki messze lakik és nem olyan az egészségi állapota, hogy el tudjon menni,stb.


Szóval nem gáz ilyet kérni? Vagy nem "illik"?


2012. szept. 4. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illetlenség, mert logikus, hogy akkor ti is annyi fővel számoltok amennyi visszajelzést kaptok.
2012. szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyáltalán nem, inkább ez a szokásos. Esetleg annyit még hozzátehettek, hogy ha valaki nem jelzi, hogy jön, akkor azt lemondásnak veszitek. Mert nektek is az a fontos, hogy ki lesz ott, nem pedig hogy ki nem jön .
2012. szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést :)


Csak azért érdeklődtem, hogy mi a szokás, mert az így "felszabadult" helyekre meghívhatunk olyan barátokat,ismerősöket, akik esetleg a létszámszűkítéskor kimaradtak volna :)

2012. szept. 4. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán nem gáz, érthető! nyilván kevés azon emberek száma, akik rendőrök, vagy tűzoltók stb., tőlük meg el lehet fogadni, hogy nem tudják biztosra, de ha nem jön el, mindig van olyan, aki meg nem szólt, és mégis, így meg helyre kerül az egyensúly:-)

mi is esküvőre vagyunk hivatalosak (ebédre is), fel is hívtak valamelyik nap, számíthatnak-e ránk?:-)

2012. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk a meghívóban ilyen formában lesz ez megfogalmazva:


"Kifogásokat nem, de részvételi szándékotokat a következő telefonszámok valamelyikén várjuk"


Szerintem nem illetlenség egyáltalán

2012. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség, de érdemes nagyon finoman és korrekten fogalmazni, hogy ne sértődjön meg senki a módon, ahogyan ezt teszed. Előre senki sem tudhatja pontosan - mert csak a halál a biztos -, de kb. az esküvő előtti egy-két héten már igen. Embere és munkája válogatja.
2012. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetlenség.

Eddig ahány legzin voltam, kellett jelezni a részvétet.

2012. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!