Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menjek el egy barátnőm esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el egy barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés
A barátnőm , az exem testvéréhez megy férjhez az exem egy másik lány miatt dobott 5 év után.Nyilván, hogy ők is ott lesznek együtt az esküvőn , még mindig szeretem az exem de fájna látni őket , hogy milyen boldogok együtt de a barátnőmet sem szeretném megbántani azzal,hogy nem megyek el az esküvőre, nem tudom mi lenne a helyes.
2012. szept. 8. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, milyen viszonyban vagytok. En nem mennek el, ha van olyan jo viszonyban a baratnoddel, hogy tud az erzeseidrol, akkor megerti, hogy nem szeretnel elmenni, ha pedig nem, akkor merlegelj- en egyik esetben sem mennek el, max a szertartasra. lehet onzoseg, de azt neznem, hogy nekem hogy jobb.
2012. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy a násznép, akkor esélyes, hogy észre sem vennéd az exedet (hacsak nem keresed kimondottan őt a szemeddel).
2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
én elmennék, és vinnék kísérőt is
2012. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én elmennék. Tudom, hogy nagyon rossz, engem is dobtak, ráadásul egy vén ribanc miatt, aki dagadt is, csúnya is, és öreg is. :D

De ezzel csak azt mutatod, hogy az exed még mindig többet jelent neked, mint a barátnőd. És valljuk be, ez neked sem tetszene fordított esetben.

Szerezz be egy unokatesót, vagy bérelj egy ultra jó pasit. :D Aztán öltözz föl baromi csinosan, és irány a lakodalom! :)

2012. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint kísérőnek szerezz be valakit. :)


(4-es voltam)

2012. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a 4-nek teljesen igaza van!:)
2012. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről akaratlanul is a Lagzi-randi jutott eszembe.Nézd meg azt a filmet.:)

Én is elmennék egy kisérővel.

2012. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tudsz a legjobban túllépni a dolgon, ha szembenézel velük, és megmutatod, hogy jól tudod magad érezni nélküle is. Én akár egyedül is elmennék ilyen esetben, de ha ennyire gyámoltalannak érzed magad, akkor szerezz be egy kísérőt. Mindenesetre, ha a barátnőd rendes barátnő, akkor tőled lenne elég neveletlen dolog, ha nem mennél el az esküvődre a saját sebeid nyalogatása miatt... egyébként sem tudod kikerülni őket sztem sokáig, ha a barátnőddel fogod tartani a kapcsolatot...
2012. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!