Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valamelyikőtöknek volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikőtöknek volt vagy voltál már igazán rosszul sikerült lakodalomban?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2009. aug. 1. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Tavaly ősszel voltam az egyik barátom lakodalmában, ahol sikerült összevesznie a menyasszonyával, aki el is vonult pár órára. Természetesen ez rányomta a hangulatát az egészre, annak ellenére is, hogy később már minden a legnagyobb rendben volt köztük. Nem kérdeztük meg, hogy mi volt a probléma, de nagyon kellemetlen volt. Mentségükre szóljon, hogy azóta már kisbabájuk van és az egyik legboldogabb házaspár, akiket ismerek. :)
2009. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

egy haverunk esküvöjén voltunk,ahol fekete elegáns felső és szoknya volt rajtam. a mennyasszony egyik rokona beszólt h esküvöre jöttünk nem temetésre. megjegyze,rajta mackó nadrág meg kinyult pólo volt... nem voltunk sokan az esküvőn KB. 15-20an. barátok csak mi voltunk anyukámmal meg tesómmal,meg a vőlegény főnöke. mi így heten(én anyum,tesóm meg a barátja,a főnök,meg a felesége és az ő gyerekeük) ültünk egy asztalnál,ahova oda hozták a levest.a répa meg a hús meg a tészta el akadt a rokonoknál... jó nem szoltunk semmir. hozták a rizst meg a száraz husokat,a krumpli meg a többi féle normális hus szintén leragadt a rokonoknál. meg volt a kaja. a mennyasszonytáncnál csak mi barátok táncoltattuk meg a menyasszonyt,fejenként 2000Ft-t dobtunk bele ez ez 8000Ft-t,a fönök akkor már elment a családjával,de elötte adott newkik borítékban pénz. a menyasszony családjából senki nem táncoltatta meg a menyasszonyt,a vőlegény édesanyja is csak 500Ft-t dobott bele...(láttuk),és még uttána vissza halottuk h mi milyen smucigok voltunk. az ajándékokat,amiket vittek,ott mindenki elött bontogatták. mi egy kenyérpirtót vittün. hát még ez volt a legértékésebb ajándék,ugyanis a rokonok csak mustáros poharakat kaptak

szörnyű volt. ráadásul a menyasszony még a tesóm barátjával is ki akart kezdeni olyan részeg volt,a vőlegény meg majdnem megverte a tesóm barátját,mert a kedves felesége azt mondta h ő zaklatta. a párnak akkor már volt egy 8 hónapos gyereke mikor volt az esküvő,és amenyasszony full részegen megszoptatta szerencsétlen gyereket... ott mindenki elött kidobta a mellét,és alig bírt állni a lábábn olyan részeg volt ugy szoptatott

2009. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Éhen maradt a vendégsereg.

Az örömszülők nagyon restellték a dolgot, pedig nem ők tehettek róla. Egyszerűen ellopta a vendéglő s ehhez nem fér kétség. (Vagy csak szemétkedett a vendéglő, mert szinte csak a munkadíjat tudta felszámolni a vacsorához, ugyanis az örömszülők adták a házi baromfit és a friss vágású gyönyörű marhahúst a főzéshez. És ahhoz sem fér kétség, hogy a marhahúsmennyiség garantáltan 60 dkg/fő volt.)

2009. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Egyik rokonom egy lagziban halt meg. Hát, ilyen emléket senki nem kívánt az ifjú párnak:((
2009. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Úgy kezdődött,hogy az ifjú pár az esküvő elött összeveszett és a menyasszony bement sírni a wc-be amikor ki akart jönni beszorult :P. Utánna a pap rosszul lett,de végülisössze lettek adva. A lakodalom egy egyetem ebédlőjébe volt és melette volt egy kollégium,ahonnan a diákok lejöttek egy kis ingyenpiáért és összehánytak mindent. A menyaszony megtáncoltatásánál és az utánna való tányérdobálásnál a menyasszony lábához vágtak egy tányért.UTánna táncoltunk, de egy helyen nagyon sokan elestek,legtöbbjüknek eltört a lába.. és akkor a vőlegény felkapta a kissé molett feleségét elkezdtek futni, elcsúsztak a hapsi ugy dobta el a feleségét h pont a sarokhoz esett és betört a feje.. szerencsére volt a vendégek között orvos,bevitték a korházba. Azóta elváltak.
2009. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%
Mi a templomos esküvő utáni bulinál rossz címet nyomtattunk a lapra és senkinek nem tűnt fel. Na ezt utánozzátok:D Jó nagy lett a telefonszámlánk, hogy mindenkinek szóljunk
2009. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő (nem sajátom) előtt levágattam derékig érő, dús fekete hajamat és bedaueroltattam. (ne kérdezzétek,mert hülye vagyok). Sokan meg sem ismertek! A cikizős megjegyzések elől ivásba menekültem és az este nagy részében a wc-ben kókadoztam annyira rosszul voltam. A pasim azt hitte, elmentem egyik haverjával és ott hagyott!!! Hajnalban ismerősök vittek haza, ő meg nem akart beengedni, hogy megcsaltam! Nagy nehezen bekönyörögtek hozzá, reggelre kialudta. Hááááát...
2009. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátós vagyok, úgy 100 lakodalmon túl. Lenne mesélni valóm,de csak hármat emelek ki, ami a legdurvább volt.

- A menyasszony annyira be volt rúgva, hogy összecsuklott, nem tudott megállni a lábán, már az éjféli vacsora előtt le kellett fektetni és itt vége is volt a lakodalomnak, mert reggelig aludt a drága. A vendégsereg 2-ig várta, utána mindenki elvonult, még menyasszonytánc sem volt, sem ajándékozás.

- A vőlegény a polgári esküvő után összeveszett a menyasszonnyal annyira, hogy felpofozta a menyasszonyt a vendégsereg előtt. Végül is a lakodalmat megtartották, de rá 3 hónapra kimondták a válást, persze nem biztos, hogy ez a közjáték volt a kiváltó ok.

- A lakodalom utáni reggel a vőlegény sírva fakadt, hogy megbánta, hogy feleségül vette a leányzót, mert egyáltalán nem illenek össze, sem kor alapján, sem érdeklődési terület, sem egyáltalán. Nem tudom, hogy mi lett a folytatás...

2009. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen röhögtem ilyen jókat!!!!!!!
2009. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a vendéglátos sztorija hatalmas volt :9
2009. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!