Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valamelyikőtöknek volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikőtöknek volt vagy voltál már igazán rosszul sikerült lakodalomban?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2009. aug. 1. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
èn az egyik barátnöm esküvöjén voltam, vendéglátos völegénnyel, 300 fövel. Minden szép csicsás, és finom volt, de alkoholt csak egy fajta rossz bort szolgáltak fel. mikor kibukott hogy nem szolgálnak fel alkoholt mert nem akarják hogy részegek legyenek a vendéget, sorba sértödtek meg a vendégek, mert nagyon nem volt részeges vagy olyan aki nem tudott volna viselkedni, azóta is olyan furcsán gondolunk rá, pedig a saját éttermükben volt.
2009. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is szörnyü volt:-( Az en rokonsägombol egy csomoan nem jöttek el, a ferjem növere cirkuszt csinält az unokatesoja megvert az esküvön a barätnöjet.Ezek utän a ferfiak megvertek az unoka tesot hogy miert bäntotta csajt.Ja a ruhämat se rendesen varrtäk meg es a csokrom se olyan szinü lett mint amilyet rendeletem. Rossz rä vissza emlekezni.. Egyebkent azota is együtt vagyunk.
2009. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám unokatesójának voltunk a lagziában és ott az örömapa meg fulladt a csirke csonttól,egy másik lagziba amibe voltam ott meg tömegverekedés volt mindenki ütött mindenkit.Az utolsó amiben volta ott meg a menyecske hát hogy is mondjam enyhén szólva egy kicsit duci volt és mikor a férj el akarta lopni akkor akkorát estek hogy kirepültek az ajtón vittek azok mindent a vőfély, asztalt széket.Én ebben a három lakodalomba voltam.Tehát nekem az összes rosszúl sült el.
2009. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan esküvőn voltam, ahol olyan nyomott volt a hangulat végig, mint kb. egy temetésen. Senki se tűnt boldognak, se a pár, se a szülők. Fura volt. 1 év se telt el, elváltak :( Sajnos ez már a szertartást látva megjósolható volt.
2009. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm esküvőjén részeg volt a pap, és mindenféle hülyeséget beszélt, mi meg röhögtünk :) A vőlegény családja viszont nagyon vallásos, úgyhogy féltünk is, hogy meg lesz az itteniekről a véleményük, hogy ilyen papjuk van (akinek egyébként még a sáros bakancs is kikandikált a papi ruha alól). Azóta is idézgetjük kedvenc mondását: a bor kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság!

A végén meg kiderült, hogy a vallásos család még soha nem hallott ilyen jó misét, és odáig voltak.


Másik unokatesóm elájult a szertartás alatt. Kétszer is. De utána megjegyezte, hogy szépet álmodott.


Szóval ezek igazából nem is sikerültek rosszul, meg nem is lakodalmak voltak, de azért gondoltam, megosztom :)

2009. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!