Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki fitalon ment ferjhez ( 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fitalon ment ferjhez ( 23 alatt), megbantatok a dontest? Hanyan vannak, akik egyaltalan nem?

Figyelt kérdés
Ertek kritikak ezzel kapcsolatban? Hany eve voltatok egyutt es hany evesek voltatok?
2012. szept. 24. 10:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Egyedül a 4. válaszoló adott releváns választ, mert ő már 35 éve házas. A többiek nem. Majd ha elmúlt a pár 50 éves, és még mindig együtt vannak, na akkor tud érdemi választ adni a feltett kérdésre. Ugyanis az ilyen korai házasságok többsége 40 éves kor körül bomlik fel, nem előtte :)
2012. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Anyukám 22 évesen ment férjhez, 30 éve együtt vannak az édesapámmal...imádják egymást!


Nagynénim 19 éves korában ment férjhez 1 hónap ismeretség után. majdnem 30 évig voltak együtt (a férje meghalt) jó házasságban.

2012. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
A 11-es válaszadót nem igazán értem. Nem releváns a válaszom, mert "csak" 11 éve vagyok együtt a férjemmel? Ha 1 hónap múlva elválunk, akkor is azt fogom mondani, hogy nem bántam meg. 11 boldog évet töltöttünk egymással és ezen már semmi sem változtathat. Nagyon sokan még csak hasonlót sem éreznek egész életükben...
2012. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a 13 válaszolóval!!!!

nem az volt a kérdés hogy ki az aki van vagy 50 éves és fiatalon házasodott!!!hanem ki házasodott fiatalon és megbánta e.megbánni meg lehet akár 1 év múlva is!!!


én vagyok aki 4 éve házas,de előtte 4 évig együtt éltünk és van 2 gyerekünk.szerintem 8 év is elég hosszú idő a mai világban!!!

a szüleim jövő hőnapban lesznek 30 éves házasok és boldogan élnek.ja és anya 16 éves volt ,apa 21 éves mikor összeházasodtak!!

2012. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, kedves 11-es, nem az volt a kérdés hogy idősebb embereknek mi a véleménye...


De ha már idősebbekről beszélünk: szüleim 19 és 20 évesen házasodtak össze, több mint 25 éve házasok.

Én 23 évesen házasodtam nemrég, egyelőre nem bántam meg :)

2012. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Én 23. Megbántam, váltunk is azóta. Valóban, csak meg kell találni a megfelelő embert. Az más kérdés, hogy mennyi az esélye ennek néhány év alatt. Biztos, hogy 35ig több, mint 25ig... de ha az igazival vagy, melletted lesz 35 éves korodban is, nemde? Akkor meg hova sietni?
2012. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
17 és fél évesen mentem férjhez. Megbántam. Tanulnom kellett volna nem gyerekcsináláson ügyködni akkoriban. Azóta sem találom a helyem a munka világában. Igaz van két szép nagy okos fiam, őket nem bánom, de hülyeségnek tartom mai eszemmel a 30 éves kor alatti házasságkötést. Semmit nem tud akkor még az ember, de vannak akik jól választottak, nekik azért sikerülhet.
2012. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Én 23 éves srác vagyok és jelenleg intézem az esküvőnket , a párom januárban lesz 18 éves ! De miér bánnánk meg mi együtt is élünk már 10 hónapja ! Külön házat kaptunk és mindenünk meg van én dolgozom ő tanul és nagyon boldogok vagyunk !
2012. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A 16-os válaszadóval teljesen egyetértek! Ha valakivel úgyis az egész életedet le szeretnéd élni, akkor felesleges sietni, mert melletted lesz 5 év múlva is akár!

Persze nincs erre recept, van akinek sikerül és van akinek nem a házassága, nem látja senki a jövőt.

De tény, hogy akkor azért nagyobb esély van, ha a pár már élt együtt előtte, és már dolgoznak, nem a pénz miatt, hanem mert az a "végleges" állapot, teljesen más suliba járni és bulizgatni, ha az életed változik te is változol. Szóval az előtt szerintem nem érdemes. És mondjuk annyiban egyetértek a "negatív" hosszászólóval, hogy mondjuk 4 év nem nagy idő, nyilván relevánsab az, aki már 10 éve van a párjával. De persze ez nem azt jelenti, hogy ő nem oszthatná meg a véleményét...


Kérdező, ha bizonytaan vagy, akkor még várjatok 1-2 évet. Ha ő az igazi, akkor úgyis melletted lesz :)

2012. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!