Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elsősorban férfiak! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Létezik olyan legénybúcsú ahol a táncoslány és az ünnepelt között nincs semmi kontaktus?

Figyelt kérdés

Utólag kiderült a párom legénybúcsúján volt táncoslány alapvetően nem probléma nekem, csak valahogyan nem számítottam rá és nem tudom, mit kellene gondolnom.

Állítólag csak táncolt, de nem volt ölbe ülés stb, alapvetően megbízunk egymásban és elmondaná,csak kicsit meglepődött a reakciómon (én is)-és arra gondoltam nem merte az igazat mondani.Szóval van táncoslány tapi nélkül?


2012. szept. 24. 19:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%
Én hozzá se mentem volna olyan pasihoz, akinek ilyen legénybúcsúja van, vagy olyan haveri köre, aki ilyet szervez neki.
2012. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Minden nőre fel áll a farkuk a férfiaknak? Én még sosem találkoztam olyan emberrel, akinek az utcán minden csinos nő láttán merevedett volna a farka.
2012. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
84%
Hát hallottam egy pár legénybúcsús sztorit,és nem a legjobbakat.... ahogyan az előttem szólók írták minden férfinak,ha meglát egy nőt vagy pláne egy meztelen pin.t feláll a Jancsi akkor mit szóljon egy legénybúcsúhoz? Buli tele pasikkal és középen áll egy meztelen riba.c ! Nem pártolom a legénybúcsúkat abszolút! Undorító,egyszer a páromnak a képeit nézegettem és rátaláltam egy legénybúcsús bulira... gusztustalan hogy milyen riba.cok vannak.. undorító,gusztustalan dolgok zajlottak le... a vége egy jó nagy gruppen party lett! Hányok az ilyen kurv.k-tól és az ilyen gusztustalan emberektől! Tisztelet a kivételnek
2012. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
46%

Igen létezik!


Ha impotens férfiról van szó

2012. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat...


Nem feltétlen a zöld szemű kattog csak ez volt az első ilyen szitu és nem igazán tudtam kezelni..


Nem k..vát hivtak, hanem táncoslányt és biztos nem volt after party....:)-tényleg csak a tapizás és hasonló dolgok érdekeltek...


mindenkinek köszönöm a választ...

2012. szept. 25. 06:58
 16/32 A kérdező kommentje:

Még valami külön köszönöm, hogy sokan tapasztalatokat írtatok főleg ezek érdekeltek, nyilván van olyan legénybúcsú is,ahol..:)



14-es igen egyébként ez logikus...


:D

2012. szept. 25. 07:00
 17/32 anonim ***** válasza:
Én csak csajos bulin voltam mivel nő vagyok, ott a táncos fiú szintén meztelenül táncolt épp hogy a tenyerével takarta a himbilimbit....
2012. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%

Én nem paráznék ilyenen. A Párom azért vesz részt a saját legénybúcsúján, hogy jól érezze magát. Nyilván nem lépi túl a határt, de azon kívül, hogy mit csinál...magán ügy.


24N

2012. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk augusztusban lesz az esküvőnk, de már előre rettegek a vőlegényem legénybúcsúja miatt.Szerintem szánalmas és gusztustalan.Az Én páromnak nagyon elvetemült haverjai vannak, és úgyis hiába mondom hogy ne legyen már táncos lány, tudom hogy úgy is lesz.Mert az a baj hogy a férfiak nem az eszükkel hanem a kicsi kukacukkal gondolkodnak.Nem értem minek kellene utoljára, mielőtt leköti magát egy táncos lányt hívogatni.Én is megbízok a páromban, de ott van az alkohol és a cimborái is szeretik befolyásolni.Na majd meglátjuk még hogy mi lesz.Én nagyon ellene vagyok.
2012. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%

basszus a házasság nem börtön kellene h legyen (bár a csajok sok esetben ezt gondolják a párjukra vonatkoztatva ha elvettél akkor nem nézhetsz másra -- és itt kezdődik h lekezd félre menni a másik dacból)


és mi van akkor ha buliznak egyet és tapizik a táncoslány???

ha normális a párod akkor bízz már meg benne h meg áll azon pont előtt


a legtöbb pasi nem megcsalással akarja kezdeni az új életét hidd el, de egy utcsó tombolós buli jár nekik, mint ahogy a csajnak is :-)

2012. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!