Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elsősorban férfiak! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Létezik olyan legénybúcsú ahol a táncoslány és az ünnepelt között nincs semmi kontaktus?

Figyelt kérdés

Utólag kiderült a párom legénybúcsúján volt táncoslány alapvetően nem probléma nekem, csak valahogyan nem számítottam rá és nem tudom, mit kellene gondolnom.

Állítólag csak táncolt, de nem volt ölbe ülés stb, alapvetően megbízunk egymásban és elmondaná,csak kicsit meglepődött a reakciómon (én is)-és arra gondoltam nem merte az igazat mondani.Szóval van táncoslány tapi nélkül?


2012. szept. 24. 19:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A férjem kimondottan szólt a haveroknak akik a legénybúcsút szervezték, hogy NEM akar táncoslányt, nem akar sztriptízbárba menni meg ilyenek, mert nem érdekli és nem szereti az ilyet. Pedig én egy mukkot nem szóltam ilyen téren, mondtam is, hogy felőlem lehet, úgyis tudom hogy nem csinálna vele semmit, de ő nem akarta. Sajnálta is az egyik nagy nőcsábász haverja, az már tervezgetett :D
2012. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

nálunk ennyi volt: szívem,ekkor lesz a legénybúcsú. én: rendben érezd jól magad drágám. pénteken ment,vasárnap jött-vidékre mentek egy házba. semmit sem kérdeztem. h miért? 1 nem tartozik rám,2 bízom benne. ennyi az egész.


ha gáz a pasi alapból nem kell hozzámenni,ha meg rendes,akkor meg lehet benne bízni

2012. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ de az utolsó válaszolók kicsit félreértették a kérdésemet...nem akarom, hogy börtön legyen a házasság nem akartam lemondani az esküvőt nem akartam vele szakítani stb...nem vagyok halálosan féltékeny stb


A kérdés úgy szólt van-e olyan hogy viszonylag messzebről táncol egy lány .

a kérdésre, már megkaptam a válaszokat köszönöm..

Túlléptünk rajta annyira nem izgatott ez a dolog csak megkérdeztem...

2012. szept. 25. 15:56
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Párom volt durván 1 hónapja egy nagyon tehetős barátja legénybúcsúján. 30-an voltak, plusz a vőlegény, 16 lányt hívtak, minden 2 pasira jutott egy nő, plusz a vőlegénynek egy külön. Mindenki elvitte a csajokat egy körre, még a vőlegény is...párom volt az egyetlen kivétel, ő egy olyan sráccal kapott egy nőt, aki kb. 35 éves, nincs szexuális élete a feleségével, mert a nő nem akarja...párom meg mivel undorítónak tartja ezt, egyszerűen azt mondta a srácnak, hogy vigye, neki nem kell, meg amúgy is ő "jobban rászorul most". És fogta magát és hazajött...szóval szerintem nagyon undorító az ilyen, az összes pasi lelkiismeret furdalás nélkül elvitte a r.bancokat, mondjuk párom is mondta, hogy nagyon fullos nő volt, de akkor se kellett volna neki, ha én nem lennék, mert egyszerűen undorító egy ilyen nővel lefeküdni...


Mi megbeszéltük a párommal, hogy neki se lesz legénybúcsúja, nekem se lesz lánybúcsúm, mondjuk sose akartam egyébként se...

2012. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy esküvő előtt nincs legénybúcsú:) Nem is ritka. Én senkit nem ismerek, aki esküvője előtt legénybúcsút tartott volna.
2012. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban lesz az esküvőnk,és nem lesz se legénybúcsú se lánybúcsú. Egyikőnk sem akarja,nincs értelme! :)
2012. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
24-es: biztos vagy te abban h 30 pasiból pont csak a te párod volt szent? háááááát.... de legyen így!! ha olyan szent lett volna el sem megy egy olyan helyre ahol prostik vannak..
2012. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
24-es vagyok: biztos vagyok benne. És nem tudta, hogy prostik lesznek, a vőlegény szervezte le titokban az egészet nekik. Haza is jött egyébként, meg se várta a végét. A srác mindenkinek fizetett sofőrt, ő hozta haza. 101%-ban biztos vagyok benne, hogy nem történt ott semmi, undorodik az ilyen nőktől. Lehet aztán, hogy más se feküdt le egyik-másikkal, de ő így mesélte, hogy kb. mindenki elvitte a prostikat...mert hogy ha már a srác fizette, miért ne, meg milyen fullos nők...hát nem tudom...örülök, hogy a párom undorodik ezektől, és hűséges volt hozzám és otthagyta őket.
2012. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

24-es ez nagyon durva:)


ettől nagyon messze állunk szerencsére....


egyébként gondolom nem mesélte volna el,hogy milyen csajok voltak ha ő is elvitt volna egyet... ez már csak így van...



Megosztó ez a legénybúcsús téma azt hiszem..:)

2012. szept. 26. 09:22
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a 24-es férje lett volna a hűséges, hanem Ő is elvisz egy prostit és valamelyik másik férfi hagyja ott a legénybúcsút, akkor a 24-es nem írt volna ide. Azért írt, mert Ő a kivétel, ha valaki más lett volna a kivétel, akkor az a feleség, barátnő írt volna ide.


" Biztos vagy benne, hogy PONT csak a Te párod "


Csak az tud ellenpéldát ideírni akinek PONT a párja jött el.

2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!