Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elsősorban férfiak! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Létezik olyan legénybúcsú ahol a táncoslány és az ünnepelt között nincs semmi kontaktus?

Figyelt kérdés

Utólag kiderült a párom legénybúcsúján volt táncoslány alapvetően nem probléma nekem, csak valahogyan nem számítottam rá és nem tudom, mit kellene gondolnom.

Állítólag csak táncolt, de nem volt ölbe ülés stb, alapvetően megbízunk egymásban és elmondaná,csak kicsit meglepődött a reakciómon (én is)-és arra gondoltam nem merte az igazat mondani.Szóval van táncoslány tapi nélkül?


2012. szept. 24. 19:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, a legénybúcsút a stricik találták ki :)
2012. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem van :) de én akkor sem háborodtam volna fel ha tapi van.Csók az személyes azt már nem !Az az onnantól beljebb.De ölbeülés tekergés tapi esetleg ...bár az enyémnek a tapi részére nem volt igénye :)
2012. szept. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!