Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot adjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot adjunk?

Figyelt kérdés

A párom bátyja nyáron nősül(másodjára, a menyasszonnyal 10 éve élnek együtt)

Mi külföldön élünk, és míg régebben tartottuk a kapcsolatot, ma már nem igazán. Jó ha évente 1-2 alkalommal beszélünk, vagy találkozunk . Amikor hazamegyünk.

Augusztusban lesz az esküvőjük. Mi júniusban megyünk haza, mert ekkor áll le a gyár, és augusztusban nem engednek senkit el. Még nem tudják, hogy nem veszünk részt az esküvőjükön ( egyébként csak a páromnak említette meg a bátyja, hogy lagzi lesz. Nekem senki nem szólt) Szóval mi nem leszünk otthon augusztusban, de nászajándékot ettől függetlenül örömmel adnánk. De fogalmunk sincs mit adjunk nekik. Együtt élnek sok éve már, szinte mindenük megvan. Így a szokásos tányérkészlet, pohárkészlet kiesik. Pénzt nem akarunk adni. Akkor mégis mit lehetne adni még nászajándéknak??

köszönöm a segítséget, és a tippeket előre is.


2012. szept. 26. 22:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

[link]


[link]


[link]


Némelyik közt akad béna is, de hátha találsz valami használhatót.


Amúgy spúrságnak tűnik, vagy sem, azért egy második esküvőre én eleve úgy lennék, hogy na persze az elsőn is a zsebembe nyúltam, nyúljak itt is, aztán 2-3 év múlva sehol sem lesztek?

2012. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Ez nagyon igaz, szerintem sem kell egy 2. esküvőn olyan bőkezűnek lenni, mint az elsőn. Az elsőn már megkapta, amit egy életre szántak neki(k) a rokonok, barátok, hogy végül mégsem maradtak együtt, ez nem a vendégsereg hibája.

Ha rosszmájúak lennénk, mondhatnánk, hogy peeersze, majd a 3.-on, 4.-en is adjuk a sok pénzt, drága ajándékot.

Egy jelképes valami megteszi. Egy pici zsolnai váza pl.

2012. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
nálunk a családban második esküvőre soha nem is kérnek és nem is kapnak semmit a párok...
2012. szept. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Elismerésem, korrekt emberek.
2012. szept. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Valami wellness hétvége

Vásárlási utalvány mondjuk IKEA, KIKA

Vagy vegyetek egy SMART BOXot: ez egy olyan csomag, amiben rengeteg lehetőség van, amiből aztán ők tudnak választani tetszésük szerint. Van hoteles, adventure stb. És így akkor adtál nekik egy szép emléket.


Mi is kaptunk (és adtunk is) már többször is ilyet, mindig nagyon szívesen használjuk ki.

2012. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
* bocsánat, nem hoteles, hanem romantic.
2012. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Wellnessezés vagy egyéb utazásra befizetés sztem jó ötlet, esetleg színházjegy vagy -bérlet.
2012. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Én is azt javaslom, hogy valami élményre fizessétek be őket
2012. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg a menyasszonynak egy szép aranyékszer és a férjnek hozzá passzoló mandzsettagomb vagy nyakkendőtű? Lehet majd ez esküvőre fel is tudják venni.
2012. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%
Én is befizetném wellnessre vagy ha az drága/soknak találjátok, mivel 2. házasság, akkor esetleg csak egy jó kis masszázsra (pár órás) vagy ilyesmi. Vagy ha szeretik az olyat, akkor kalandparkba jegyet, ami ilyen fáramászós-kötéllétrázós cucc, oda se mindennap megy az ember.
2012. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!