Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőszervezés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőszervezés során kaptatok barátoktól, ismerősöktől, rokonoktól "fantasztikus" ötleteket?

Figyelt kérdés
Párom rokonai kitalálták, hogy rövid ruhában kellene férjhez mennem,hisz leendő sógornőm hosszúban ment férjhez anno. Ne utánozzam. :)

2012. szept. 28. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Mikor legyen, hol legyen. Ki szerint mi a "szép". Amikor mi elmondtuk, mit szeretnénk, húzták a szájukat, és csak annyit mondtak: "még meggondolhatjátok".

2012. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
istenem,és azzal nem volt baj,hogy több más millió nő hosszúban ment férjhez?
2012. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! De nekem muszáj is volt megtenni őket. Mindenesetre mindenki kiélvezkedte magát az esküvőnkön. Szóval ne aggódj, mindenkinek buggyantak a rokonai! :D
2012. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egy másik ötlet szerint varratnom kellene a menyasszonyi ruhát. Jó lesz az még későbbre is alapon. Azóta azon elmélkedem, hogy mire? :)


És egyébként is, milyen vagyok már, amiért nem áll szándékomban limuzint bérleni, ami elvisz minket a templomba és a házasságkötő terembe. Mert azt úgy szokták. :)

2012. szept. 28. 08:22
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Volt nálunk is, vadabbnál vadabb ötletek. Szűkös keret volt, de csak úgy szórták volna helyettünk a pénzt, mert ez "így illik". Kedvencem az volt, amikor piaválasztékot írtak össze, aztán jött a megdöbbentő hír, hogy aki vedelni akar, az hozzon magával. :) Volt ötlet, amit megvalósítottunk, mert mindkettőnknek tetszett, de a 90% csak bólogatást kapott tőlünk. Tökéletes esküvőt szerveztünk le, senkinek egy rossz szava nem volt utána, úgyhogy ne hagyjátok magatokat. :) A másik, ez a ti esküvőtök, ami olyan lesz, amilyet csak akartok.
2012. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

rokonai?


Drágám mindenbe bele akarnak szólni, nem csak ebbe. Gondolom feltűnt.

De én sem értem, legközelebb valaki kioktat, legyen az akár idősebb, meg fogom kérdezni, hogy én , mikor megyek át szerinted hozzád, kioktatni téged, vagy a gyereked a te házadban. Jahhogy ez nem az én házam, mert anyámé, mondaná....hát kis cuncimnál akkor is több közöm van hozzá...

2012. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj...


Elsőre kiakadtak az én rokonaim,hogy katolikus család,én katolikus,párom református,és mivel engem nem érdekel a vallás,református templomban házasodtunk.

Aztán hátam mögött a két család irt egy listát a meghivandókról,ugy adták ide hogy egészitsem ki a barátokkal,rokonság rajta...én visszadtam bekarikázva 15 nevet hogy ők a meghivottak.

Aztán jött a sátras lagzi ötlete,és hogy az xy roma zenészt kérjük fel zenélni.Ehhez képest szolid éttermi vacsi volt halk zenével amit mi válogattunk össze.

disznót akartak vágni,előtte 1 héttel már sütni. 20 főre? Étterem,nem kell a pazarlás.

Falun szokás kaját csomagolni a vendégeknek,szomszédoknak küldeni stb. Én nem voltam hajlandó duplamennyiséget rendelni az étteremtől.

A ruhám család szerint túl kihivó volt (kivolt a vállam,nem volt fátylam,és a hajam is kiengedve volt ha már szép hosszú).

Nem mentem sminkeltetni...anyámon és anyósomon olyan harcidisz lett festve hogy indiánok megirigyelhetnék.Én magamnak szolid sminket tettem fel ami jól is áll,fényképeken is jól mutat.


Végülis jól éreztük magunkat,de csak mert nem engedtünk semmiben,olyan volt amit mi szerettünk volna.

2012. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is most megy a szervezkedés...falun otthon a kertbe sátoros lagzi az álmom, kicsit modernebb díszítéssel, anyum úgy kezdte hogy ő nem szól bele semmibe, de már most mindenre megkapom, hogy lehet nagyvárosban elfogadott az ötletet de itt nem illik/nem szokás stb.....

Például ugyan ez a szöveg volt mikor közöltem hogy az én koszorúslányaim biztos nem lesznek babarózsaszínben....

Rémálom az egész, átérzem, de ne hagyd magad!!!!

2012. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen remek ötleteket,az egyik fülemen be engedem a másikon ki! :)
2012. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jó hát az alap, hogy senki nem akar beleszólni semmibe, hisz ez a mi napunk :) Tényleg nem szónak bele csak megsértődnek, ha nem úgy van, ahogy azt ők szeretnék.

Sejtettem, hogy nehéz lesz. Gondoltam, hogy vallás, zene, étel és a meghívottak terén lesznek összezördülések, de álmomban sem gondoltam volna, hogy a ruha hossza se lesz mindegy.

2012. szept. 28. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!