Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik adni az esküvőn a menyasszonytánckor, ha a menyasszony nagynénje vagyok? Négyen megyünk az esküvőre.

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Mi nem is álltunk közel nagyon a menyasszonhoz az esküvőjén, mi is négyen mentünk, és mind a 4en 5000Ft-ot adtunk. Szerintem ő is be fogja érni ennyivel, tekintettel lesz a válságra xd
2009. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem illendőség, hanem anyagi lehetőségek függvénye. Ha jó a kapcsolatotok, akkor semmi nem múlik azon, mennyit dobsz be. Nálunk volt olyan közeli családtag, aki csak párezer forintot tudott adni, és olyan kolléga is, aki 500 eurót dobott be. Meg persze azon is múlik, nászajándéknak mit, mennyit adsz. Van aki nagy ajándékot ad, és a menyasszonytáncba már csak egy jelképes összeget dob be. Ami összességében illik: - hacsak nem tartoztok az "elismert szegény rokon" kategóriába - tegyetek be, vagy adjatok nászajándékba legalább annyit, amennyibe a vacsorátok került.
2009. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

500 eurót??

és nem nyúlta le senki ?

nálunk rengeteget lenyúltak pedig láttuk h sokan 20 ezreseket dobtak be aztán a végén mégse lett benne 20 ezres, nagy részét a pénznek lenyúlták a nagy kavarodásban ....

2009. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

HOgy nyúlhatták le? Ez különös. Félreraktátok az asztal alá reggelig? AMúgy is szép rokonság. NA mind1, ne haragudj, nem bántás képp mondom, csak megdöbbentem.

Szerintem annyit adj, amennyit tudsz, akarsz. Nem fogják látni, nem fogják számon kérni. Hiába írjuk, hogy adj 20000-t, ha csak 10000 van rá. Nekem már volt esküvőm, de eszembe sem jutott ez, hogy rosszalljam, hogy ki mennyit adott. Mondjuk nem is láttam, a fazék meg a vőfélynél volt, letakarva és úgy kellett beledugni a pénzt.

Szerintem ezt így illik!

2009. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Második vagyok: egy szálloda éttermében tartottuk az esküvőt, a szolgáltatásban benne volt egy szállodai lakosztály is az ifjú pár számára (a nászéjszakát is ott töltötték), ahol az értékeket elzárva tarthatták. Oda tették a nászajándékokat, és a menyasszonytáncban össszegyűlt pénzt is a széfben. A szoba kulcsát a menyasszony apja őrizte. Ki az az őrült, aki egy lagzi kellős közepén hagy annyi pénzt? Arról nem beszélve, hogy zártkörű rendezvényen elég durva, ha eltűnik valami, mert akkor vagy az étterem alkalmazottai, vagy a rokonok, barátok között vannak enyveskezűek.
2009. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi most megyünk az unokatesómék lagzijába öten, és úgy 50-60 ezer forintot akarunk vinni. Mondjuk itt nem konkrétan a menyasszonytáncba dobjuk bele, hanem borítokat kapnak ajándékként. De ha borítékot is adsz, meg tánc is lesz,akkor felezd el. Ide ennyi, meg oda ennyi. Egyébként szerintem úgy 40 ezer körül illene (nem jó ez a szó) adni, de nyilván annyit adsz, amennyit tudsz. A menyasszonytáncban az a jó, hogy nem látják ki mennyit dob a kosárba.:)
2009. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha megteheted anyagilag akkor 60-80 e Ft, ha nincs más ajándék és a mennyaszontánckor adjátok oda a borítékot.
2009. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha 4-en mentek akkor 40000 Ft-ot
2009. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!