Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnénk lagzit saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk lagzit saját önerőből, de a család nem repdes az örömtől. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy sajnos a közvetlen családomban (szülők, testvéreik) van harag, és az egyik nem szeretné látni a másikat! Szeretnék lagzit, mert kislánykori álmom,(és most kérek mindenkit, hogy kíméljen a lenéző válaszoktól, hogy tartsunk kicsit, meg nyálas vagyok...stb...) és a költségeket teljes egészében a párommal állnánk.A gond az, hogy kinek tartsuk? Persze elsősorban magunknak, de nem szeretnénk egy néma, hangulatlan, fujjogós bulit! Az egyik közölte, hogy nem hajlandó félretenni a haragot még az én kedvemért sem. Hogy lehet így hozzáállni, hogy arra a kis időre sem tudja félretenni a haragot! Milyen bulira számíthatunk így? Köszi a válaszokat!
2009. aug. 7. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok olyan és akkora lagzit, amekkorát szeretnétek. Ne foglalkozzatok azzal, hogy ki kire haragszik és hajlandó-e az átmeneti fegyverszünetre. A buli elsősorban a tiétek és aki nem akarja magát jól érezni, joga van rosszul éreznie magát. Még az is előfordulhat, hogy létrejön köztük a béke. De ezen ti ne görcsöljetek. Mindenkinek joga van örülni és duzzogni még egy esküvőn is. Mindenkinek a szája íze szerint úgysem tudtok tenni.
2009. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarlak elkeseríteni, de nem túl jó bulira számíthattok. Vagy előkerülnek majd a sérelmek, főleg egy-két pohár alkohol után és viták lesznek, vagy pedig fagyos lesz a hangulat. Főleg hogy volt aki meg is mondta, hogy nem hajlandó félretenni a haragot még a kedvedért sem.
2009. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel ne törődjetek : ti mindenkit meghívtok, aki meg nem szeretne x-el találkozni, az ne jöjjön el (ha így dönt) és kész! :D


Mondjuk, ha a te szüleid testvéreivel van konfliktus, akkor mindenképpen beszéld meg a szüleiddel, egyáltalán adjatok-e meghívót annak a testvérnek, akivel nincsenek jóban?

Gondolom, nektek sokkal fontosabb, hogy az esküvőtökön a szüleitek ott legyenek, mint a nagynénik vagy a nagybácsik... (Lehet, hogy ők sem hívták meg a te szüleidet az ő gyerekeik esküvőjére.)


Tapintatosan minden megoldható! :D

2009. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány fős lagzit terveztek?

Esetleg azt megpróbálhatjátok,hogy ültetőkártyát tesztek az asztalokra és akiről tudjátok,hogy nagyon utálják egymást,azokat a lehető legtávolabbra ültetitek.Szerintem,ha nagy a lagzi,elég sok ember van,akkor könnyű elvegyiteni a haragosokat.Legyen esetleg vőfély is,egy külsős emberke,nem rokon,aki bevon mindenkit a buliba és megadja az alap hangulatot :) Ne izguljatok,jó lesz! :))

2009. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gond az, hogy apukám nővére nevelt(anyukám nem él), és az apukámmal vannak összeveszve.
2009. aug. 7. 21:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Apukád nővérének van családja? Férj,gyerekek? Apukádnak esetleg most társa?Szülei élnek még? Azért kérdezem,mert úgy tudnám elképzelni,hogy senki ne sértődjön meg,hogy kisebb 4-6 fős asztalokat terítenék,a családok külön asztalhoz,esetleg hozzájuk még 2 plusz fő (szerelmes párok) stb,apukád is egy külön asztalnál a párjával esetleg a szüleivel.Tudod mint az amcsi filmekben.Ehhez mondjuk kell hely bőven.De így nincs az,hogy melletted ott ül apukád és a "fogadott" anyukád pedig esetleg messzebb,de sértő,hisz ő nevelt.Így a külön asztalokkal pedig mindeki egy kis "szigetet" alkot.A vőfélyes ötlet pedig még áll :)
2009. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan tartsatok jó nagy lagzit, és mondd meg a haragosoknak, hogy abban az esetben jöjjenek el, ha képesek normálisan viszonyulni a dologhoz, felnőtt módon. Aki nem bírja látni a másikat, az ne jöjjön.

Különben ilyen gondokra majd én is számíthatok úgy érzem, mert nálunk az anyai nagyszüleim pl. ki nem állhatják apukámat, aztán én meg nem akarom azt, hogy választani kelljen, hogy ki jön, ki nem. De szerintem nálunk ez lesz, mert tényleg nem bírják elviselni egymást.

2009. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, de én sem akarok választani, a keresztanyukám(anyapótlóm) 15 éve nem beszél apuval (aki a testvére), és ezen nem is hajlandó változtatni, pedig én jóba vagyok apuval. Apunak van családja. Mindenkinek köszönöm. Szóval nem egyszerű helyzet, de nem akarok lemondani az álmomról a család miatt! Ha igazán szeretnek, akkor egy pár órára csak ezt kellene nézni, és el is tudnák kerülni egymást. Köszi a válaszokat, mindenkié hasznos, és szép napot nektek!
2009. aug. 7. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnak megbékélni,nem kell meghívni őket.Nekem ez a véleményem.Ez a ti napotok,veletek együtt kell,hogy boldogok legyenek ,és félretenni,az utálkozást,ha nem tudják,így jártak.Bár azt nem tudom,hogy ezekkel a rokonokkal,te milyen kapcsolatban vagy?Szereted őket?Ősszejártok?

Amúgy még az esetleg lehetőség,hogy ne sértődjenek meg,hogy ezeket a rokonokat,a lagzi(vacsi )részére nem hívjátok meg,csak az önkorm.-hoz és a templomba,ha lesz.Annyira meg csak kultúráltak,hogy a 2 helyen nem csinálnak "balhét" és külön tudnak ülni,ha akarnak.

2009. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, azt a felet ne hívd meg, aki nem képes félretenni a haragját, ugyanis az nem szeret téged igazán. Ha szeretne, akkor nem ilyen buta veszekedéssel foglalkozna, hanem azt nézné, hogy ez a te esküvőd és megtiszteltetés, hogy meghívod. Ez a fél tőled nem várhatja el, hogy miatta ne hívd a másikat. Szerintem aki ezt mondta, azt ne hívd, a többieket meg igen.
2009. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!