Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvő esetében (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvő esetében (csak család) szokás templomit is tartani vagy az hülyén venné ki magát?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezzük az esküvőnket, de nincs pénzünk normális lagzit tartani,ezért döntöttünk amellett, hogy csak a szülőket, nagyszülőket, testvéreket hívjuk meg. Ilyenkor szokás felvenni pl.: esküvői ruhát, templomi esküvőt tartani? Akinek ilyen esküvője volt, szívesen venném, ha adna ötleteket! Köszi
2011. júl. 5. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Templomi esküvőt nem azért tart az ember, mert sok vagy kevés embert hív, hanem mert szeretné Isten színe előtt megkötni/megáldatni a házasságát. Semmiképpen nem függ a dolog attól, hány embert hívsz.
2011. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan nekem még nem volt esküvőm, de szerintem esküvő nem esküvő igazi ruha nélkül és templom nélkül.Én mindenképpen megtartanám a helyedben templomban, szerintem pont ez a lényege az esküvőnek.Az esküvő után lehetne mondjuk sátorban egy kis ebédet/vacsorát tartani,a család el is készíthetné az ételeket.
2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk kicsi volt, nem volt utána lagzi, csak egy ebéd a családdal. Volt templomi esküvőnk is, mert ide (és a polgárira) elhívtuk a barátokat is.

Szóval volt egy max 70 fős ceremónia, utána pedig egy szűk családi ebéd.

Ja, és mivel ezt az egy esküvőt terveztem ill. terveztük, a ruha esküvői volt.

2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi olyan negyven körül voltunk, talán valamivel kevesebben (a család, meg pár barát) és mi tartottunk templomi esküvőt. Szerintem semmi akadálya, ha úgy érzitek, ez nektek fontos lenne.
2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindkét esetben van csak az a különbség hogy egyikbe sok a másikba kevés embert hívsz meg !
2011. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Ez így van , ahogy az eleső írja, abszolúte elfogadom,-csak az ember úgy képzeli, hogy gyönyörű menyasszonyiruha, esketés és akkor szembefordulnak a násznéppel- nem 15 emberrel pl. Mi ezért csináltuk azt, hogy a polgárit megtartottuk rendes menyasszony-vőlegény öltözetben; az egyházit (kb. 10en voltunk) meg sima polgári ruhában. Kis esküvőknél szerintem ez jobb. De mindenki a saját ízlése szerint.....

2011. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

miért nem csináljátok úgy, hogy a szertartásokra mindenkit elhívtok, akit szeretnétek, és a szűk családdal lesz a vacsi, ahogy írtad, szülők, nagyszülők.


amúgy nem létszámfüggő a templomi.

2011. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem venné ki magát hülyén. Mert ez rólatok szól.

Egyik ismerősöméknek sem volt templomi mert nem úgy álltak anyagilag, csak polgári, de ott a menyasszony fehér esküvői ruhában volt!

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony!

2011. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

14:25, ez fura, nekem meg az esküvőhöz (templomihoz és polgárihoz is) csak a legszűkebb szeretteim tartoznak, de álmaim esküvőjét a párommal kettesben (szívás, mert tanúk kellenek) rendezném.

Szóval nekem pont az az illúzióromboló, hogy megfordulok, és kisebb tömeget látok, akiket jóformán nem is ismerek... Szóval cseppet sem vágyom arra, hogy 150-en nézzenek az arcomba ezekben a pillanatokban, de ettől függetlenül mások biztos máshogy vannak vele.


Amúgy Anyukáméknak volt ilyen csak szülők+testvérek+nagyszülők (ahol még éltek) esküvőjük, kb. 16-an voltak, és természetesen templomi is volt, hiszen hívők.

2011. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekünk se volt pénzünk,így nem volt templomi sem-akinek volt mondta h irgalmatlan drága- szóval a szertartásra mindenkit meghívtunk,de az ebédre csak a családot. a barátoknak elmondtuk h nem tudunk lagzit tartani,se nagy ebédet,ne haragudjanak érte,de mindenképpen szeretnénk ha jönnének. ajándék nem kell. semmi sértődés nem volt. az esküvő után egy kis étterem különtermébe mentünk,amit délután olcsóbban odaadtak 2 órára,ott volt szendvics és ásványvíz,meg egy kis torta, és pezsgő. nagyon meghitt volt. én nem bántam meg. és ha belegondolok,ha millióim lettek volna se költöttem volna esküvőre. barátnőméké 5000000 volt,ez kész horrror! ez majdnem egy lakás ára!


ja,esküvői ruhám volt,varrattam,de csak egy sima,épphogy uszályos fehér pántosat,egy kis fátyollal,pici csokorral


hidd el nem az számít,h hol adnak össze,és h hányan vannak ott vagy mekkora a lagzi. ahol ez számít ott nincs igazi szerelem,mert azok csak kifelé akarnak megfeleleni. sok olyat ismerek akik azért nem esküsznek,mert várják h összejöjjön az x millió rá.


ha szeretitek egymást,és fontos számotokra h házasok legyetek,akkor hajrá!


nálunk senkise szólta le a dolgokat,sőt,nagyon tetszett a családnak h olyan meghitt volt,csendes,beszélgettünk abban a 2 órában az étteremben,nagyon szép volt

2011. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!