Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nővéremnek segítek az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővéremnek segítek az esküvő szervezésben.2teljesen más család hogyan érezheti ugyan úgy jól magát?

Figyelt kérdés
nagy fejtörést jelent hogy hogyan ültessük az embereket és hogyan tegyünk mindenki kedvére a mi családunk és a vőlegényének a családja nem ismerik egymást de eléggé másfélék vagyunk attól tartunk vagy ők vagy a mi családunk nem fogja magát jól érezni esetleges viták is lehetnek hisz 4 évet jártak és az idő alatt nem igazán voltak szüleim kiváncsiak a másik családra húzták ezt az egésszet most meg félek eleve kicsit rossz száj ízzel fognak egymásra nézni hogyan érezzék magukat így jól?mi családunk vissza huzódó nem valami barátkozós nem szeretik a nagy bulikat sem táncolni se hiszem h fognak inni max pár ember szórni sem fogják a pénzt hisz többségük átlag keresetű ember ezzel szemben a másik család bulizós mulatós piálós és gazdagok szeretnék ha a fiuknak egy nagy bulizós esküvője lenne mi szüleink meg úgy vannak hogy nem kell nagy felhajtás költsék másra a pénzt.Szóval teljesen ellentét a két család és foggalmunk sincs hogyan hozzuk őket úgy össze hogy ne botrány legyen az esküvő és ne azért emlékezzenek rá hogy jaj de rossz ez a házaság és h na a másik családott látni sem akarjuk többet hanem mert mindenki jólérezte magát.
2011. jún. 5. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
ti hogyan csináltatok jó hangulatott?hogyan tettetek mindenkinek a kedvére?mi a megoldás itt szerintetek?
2011. jún. 5. 13:14
 2/5 anonim ***** válasza:
jó kérdés. nálunk hasonló a helyzet, de én szerintem nem fogok ültetést csinálni. bár én is gondolkodtam rajta. jó is és rossz is kisülhet belőle.
2011. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na és te milyen programokra gondoltál?amivel mind 2 fajta család elégedett lehet és jólérezheti magát?
2011. jún. 5. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

megvan az esküvő és egy vacsora, zenekarral. nem kell nagy felhajtás. szerintem mikor már a többség kellemesen jó hangulatban van, némi alkohol után akkor mehet táncolósabb zene, ilyesmi.

de az lenne a legjobb, ha mindenki megkérdezné a családját, hogy milyen esküvőt képzel el, aztán cserélnétek és mindeni megebszélné a családjával, hogy a másik ötleteiből mi tetszik.

én a saját esküvőm persze a saját ízlésem alapján cisnálnám, de ha nekik fontos a család véleménye, akkor kérdezzék meg, puhatolózzanak, kössenek kompromisszmot. elvégre a 2 család közelebb hozása a cél.

2011. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sógornőméknél ez volt a helyzet,a két család nem igazán ismerte egymást.ültetés volt,egyik oldalon a menyasszony,másik oldalon a vőlegény rokonai.ebből az sült ki,hogy mindenki a saját oldalával volt elfoglalva,nem keveredett a 2 oldal,hiába volt táncolósabb zene.
2011. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!