Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kezdtétel el keresni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdtétel el keresni a tökéletes ruhát?

Figyelt kérdés
Mennyi idővel az esküvő előtt? Az enyém aug-ban lesz. Korai lenne most keresgélni? Igaz, hogy jövőre drágábbak lesznek a ruhák?
2012. okt. 24. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:

igaz,én még nem tartok ott:)

de kb félévvel az esküvőm előtt én már nézném a ruhákat:)

én már elkezdenék keresgélni hogy melyik lenne az igazi :)

és jövőre igen,drágábbak lesznek sajnos:(

2012. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kb 1 héttel miután gyűrű került az ujjamra :)

(rá 1 évre volt az esküvő)

Kb fél évvel előtte lett meg a tökéletes (télen egyébként is olcsóbbak ha venni akarod, 40-ért vettem meg olyat amihez hasonlót utána nyáron bérelni 90ért lehetett,következő nyáron -idén- 65-ért sikerült eladnom az enyémet)

2012. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. egy hónap volt a készülődésre, bementem az első szalonba és az első ruha, amit megláttam, annyira megtetszett, hogy mutathattak aztán akármit, az az egy kellett. Azóta több év telt el, de még mindig úgy látom, hogy az volt a tökéletes választás. :)
2012. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát én már nagyon rég nézegettem titokban, pedig még nem is volt gyűrű :) viszont amikor meglett a gyűrű, azonnal, hiszen már legális volt :)

júniusban volt az esküvő, én februárban foglaltam le a ruhát, de azt mondtam, legkésőbb március végéig keresgélek, ha esetleg addig nem találok megfelelőt, varratok.

2012. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esküvőt augusztusra tűztük ki.Januárban elkezdtem ruhát keresni,bementem az első szalonba ami útba esett,beleszerettem egy ruhába. Nem akartam a legelsőt kiválasztani,igy még 3 hónapig keresgéltem,de mindent ahhoz az elsőhöz hasonlitottam,igy végül az maradt,ma sem bánom,csodaszép ruha.
2012. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jövő június végi esküvőmre,már egy hónapja leresem,bár még csak neten..:)de max februárig megtalálom az tuti.:)
2012. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is június végén lesz az esküvőm. A ruhám már megvan.:) Eljegyzés óta (július) nézegettem a neten a rucikat, de egész más képen, élőben és rajtad. Egy szalonban voltam, megpróbáltam vagy tízet és döntöttem. Ez egész kb. 45 percig tartott. Végül egy olyat választottam, amilyenre korábban álmomban sem gondoltam.
2012. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem idén augusztusban volt az esküvőm, én tavaly szeptemberben vettem ruhát, mert akkor kiárusítottak egy szalont. Szerintem nem volt korai, de nekem nem volt fontos, hogya legújabb divat szerinti ruhám legyen, gyönyörű volt így is. :-)
2012. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk idén májusban volt az esküvőnk és a ruhát már fél évvel előtte lefoglalóztuk, mert sikerült olyan ruhát választani, aminek nagy keletje volt!

Volt egy menyasszony, aki csak a ruha miatt tette odébb egy héttel az esküvőjét!!!


Biztos, hogy drágulni fognak. Főleg ha Te is beleszeretsz egy jövő évi modellbe, ahogy az én feleségem is tette :)


Novemberben, amikor lefoglalóztuk a ruhát, akkor volt kiegészítőkkel együtt 180 eFt. Idén azt a ruhát kb. 230 körül kapnád meg! Ja és ez csak kölcsönzés volt!!!

De ááálooomszééép! Szó szerint lesett az állam, amikor a kikérőn megpillantottam!!!

2012. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pub ***** válasza:
félévvel az esküvő előtt, nem azért mert olyan sok idő kiválasztani, kb 2 hét alatt találtam, de ha veszed a ruhát több hónap is lehet mire megérkezik, nekem is kb 4 hónap volt mire Spanyolországból megjött. persze ez nem érvényes ha kölcsönzöl. akkor ráérsz......
2012. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!