Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi alapján választottátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választottátok ki az esküvőtök napját, dátumát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogy melyik szombaton volt hely az étteremnek. én augusztusban akartam, de február elején az étteremnek ahol akartuk már csak szeptemberre volt helye.
2009. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi az első randink dátumához igazitottuk :)
2009. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eredetileg apukám születésnapjára szerettem volna, de aznapra a kinézett étteremben nem volt hely, így maradt a hozzá legközelebb eső szabad szombat (pénteken semmiképpen nem akartuk tartani). Egy Pest megyei étteremről van szó, ez volt januárban, júniusban egy szombatjuk volt szabad, azt foglaltuk le. A következő szabad hely augusztusban volt, a következő pedig októberben.

2009. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyén hangzik, de anyukám álmodta meg a dátumot. Azt tudtuk, hogy augusztus, de ő egy álmában aug. 19-re kért szabit. Persze a munkája miatt is álmodhatta, mert csak meghatározott napokon tudnak eljönni bevallások, stb. miatt, így ez maradt, de a családban szinte mindenkinek aug. 2. felében van az évfordulója, és boldog házasságok, így ez jó ómen. Persze igazítottuk a zenekarhoz is.

Bevált az álom, azóta is nagyon boldogak vagyunk!

2009. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Én majd az évfordulónkon szeretném, 6 év múlva. Reméljük addig minden jól alakul. :)
2009. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi is a lagzihelyszínhez igazítottuk. Áprilisban (tavaly) kérte meg a párom a kezem, még abban az évben szerettünk volna esküvőt. Előbb szept-re kaptunk időpontot a Városházán, aztán előbbrehoztuk, mert akkor nem volt szabad a lagzihelyszín. Most vasárnap lesz az 1. házassági évfordulónk:)
2009. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy vmi jópofa, könnyen megjegyezhető dátum legyen.

2008.08.02-t szerettem volna, de ott nem volt hely (fél évvel előtte)-ill talán hn 11-kor...

így lett 2008.08.16. (2*8=16) :)

2009. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az számított, hogy semmiképp se legyen kánikula, de legyen jó idő. Tehát olyan időpont kellett, amikor ez valószínű.

Aztán lefoglaltuk a nászutat. Annak kezdéséhez igazodtunk, így lett az esküvő 09. 16., másnap reggel indult a repülő.

2009. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
abban biztosak voltunk, hogy nyáron nem szeretnénk. mindketten utáljuk a meleget..semmi kedvünk nem lett volna olvadozni. azt már januárban eldöntöttük, hogy idén meglesz az esküvő.. aztán hirtelen beugrott, hogy legyen 2009. szeptember 19-én.. :))
2009. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nekem meg a páros szám tetszett. Július 2.felében akartuk (hogy az egyetemen is szünet legyen és nekem is tanárként a nyári szünetemben legyen), így lett júl.26.


De nagyon tetszik a könnyen megjegyezhető dátum is. (pl.2007.07.07, 2009.08.08.)

2009. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!