Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ez az én álmom és nem a külvilágnak akarom megjátszani magam?

Figyelt kérdés

Párom megkérte a kezem és tavasszal lesz az esküvőnk. Az elején nem zavart, hogy puccos esküvőt akart, bár én hagyományos, vidékies lagzit szerettem volna. Az én családomhoz is az állna közelebb. A párom meglehetősen jómódú, így ő szeretne a hozzá hasonló barátainak is imponálni, amit eleinte el is fogadtam. De lassan már olyan lesz az egész esküvő, ami nem is szól rólam/rólunk, hanem csak tetszelegni akar vele a külvilágnak.

A minap kijelentette, hogy Vera Wang ruhám lesz, amitől én nem lettem túl lelkes. Baromi drága ruhák, amit személy szerint feleslegesnek tartok, hiszen úgyis csak egyszer veszem fel és olcsóbban is vannak álomszép ruhák. A tervezőnő honlapját elnézve, nekem nem is tetszenek a ruhái, nem tudnám magam elképzelni bennük. Némelyiket kifejezetten borzalmasnak találom. Nem szeretném ha a gyerekkori álmaimból parádé legyen.


2012. nov. 9. 10:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
8%
Ha telik rá, akkor miért ne?
2012. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem bírom felfogni, hogy akarhatnak összeházasodni olyan emberek akik ilyen apróságban sem tudnak megegyezni?


Ülj le vele és BESZÉLJETEK. Az egész életeteket együtt szándékozzátok leélni (???), az a minimum hogy bármiről tudtok őszintén beszélni egymással.

2012. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azért, mert lassan olyan lesz ez az esküvő, amiben már én magam is feszengek. El sem merem képzelni, hogy a faluról feljövő rokonok hogy érzik majd magukat, ha én is úgy érzem majd magam, mint akit odapottyantottak egy sznob estélyre, ahonnan nagyon kilóg a sorból.
2012. nov. 9. 10:40
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen felhajtástól én is frászt kapnék és nem bírnám elviselni.

Beszéld meg vele, hogy neked mi lenne fontos. A ruhára meg mond meg, hogy ne ő válaszon mert azt csak a templomban láthatja meg mert nem hoz szerencsét.

2012. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nagyon a fején találtad a szöget kedves 2-es. Mostanában az is eszembe jutott, hogy az egész esküvőt le kéne fújni, mert kezdem úgy érezni, hogy csak egy kiegészítő vagyok az esküvőben és az egész életében is. És ez nagyon rossz érzés, korábban minden olyan tökéletes volt.
2012. nov. 9. 10:42
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
"megnyugtatlak" ez nem csak az esküvővel lesz így...hidd el....
2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Na igen, a ruha.

Láttátok már Vera Wang tavaszi kollekcióját? Vagy akár a klasszikus ruháit?

Még ez a legelfogadhatóbb számomra (persze fehérben, nem tudom miért nyomatja most ezt a vöröset): [link]

De ilyesmi az, amit én szeretnék: [link]

2012. nov. 9. 10:49
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen esetben az lenne a normális, ha mindketten engedtek az "igényekből", te pl belemész, hogy ne legyen tipikus falusi lagzi, de nem engeded az eseményt egy puccos étterembe... Ő belemegy, hogy ne legyen egy millás ruhád, csak fél és így tovább. Meg kell találni a középutat, ámde ehhez beszélgetni kéne. Ülj le vele és mondd el neki, hogy életed nagy napját készül tönkretenni, mert te abszolút nem ilyennek képzelted azt el és ha ennyire dekorációra van csak szüksége, akkor vigyen helyetted mást az oltár elé.

Az életben is lesznek majd dolgok, amiket közösen kell majd megoldanotok, ha már egy egynapos rendezvény (bár igen fontos rendezvény) lebonyolításában ilyen zűrök jönnek ki, akkor mi lesz később?

Mindig lesz nyomva a véleményed, ha új lakást, autót vesztek, vagy új bútorokat, esetleg a gyereknek ruhákat?

2012. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Egyéb dolgokban milyenek vagytok?


Ő barátaival ha elmentek,nem érzed magad mutogatnivaló babának?


Volt ilyen pasim,pénzes,kicsit sznob, vett nekem mindenféle csini ruhát,eleinte jól esett hogy dicsekszik velem a haverjai/munkatársai előtt,aztán lassan rájöttem hogy nem a társa vagyok,hanem egy bábunak használ...nem vártam meg mi lenne ha terhesség után 20 kiló plusszal nem férek bele az xs-es rucimba...

2012. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%

Uhh,tényleg borzasztó ruhák,engem se érdekel a márkája,felőlem gagyi inai is lehet ha szép.

vállpánt nélkül a neked tetsző viszont gyönyörű.

Nem túl egyszerű,de nem is csicsás,olyan igazi menyasszonyi ruha.

2012. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!