Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ez az én álmom és nem a külvilágnak akarom megjátszani magam?

Figyelt kérdés

Párom megkérte a kezem és tavasszal lesz az esküvőnk. Az elején nem zavart, hogy puccos esküvőt akart, bár én hagyományos, vidékies lagzit szerettem volna. Az én családomhoz is az állna közelebb. A párom meglehetősen jómódú, így ő szeretne a hozzá hasonló barátainak is imponálni, amit eleinte el is fogadtam. De lassan már olyan lesz az egész esküvő, ami nem is szól rólam/rólunk, hanem csak tetszelegni akar vele a külvilágnak.

A minap kijelentette, hogy Vera Wang ruhám lesz, amitől én nem lettem túl lelkes. Baromi drága ruhák, amit személy szerint feleslegesnek tartok, hiszen úgyis csak egyszer veszem fel és olcsóbban is vannak álomszép ruhák. A tervezőnő honlapját elnézve, nekem nem is tetszenek a ruhái, nem tudnám magam elképzelni bennük. Némelyiket kifejezetten borzalmasnak találom. Nem szeretném ha a gyerekkori álmaimból parádé legyen.


2012. nov. 9. 10:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
43%
30-as: Szerintem semmi gáz nincs a zöld menyasszonyi ruhával, azzal már inkább, ha olyanokat hívnak meg az esküvőre, akiknek fingjuk nincs, hogy ki a menyasszony :D
2012. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
25ös: Kösz a lepontozást, nem kifiguráztam a kérdezőt, komolyan gondoltam amit írtam. Életem álma lenne egy ilyen ruha. Neki meg ingyen sem kéne. :(
2012. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!