Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ez az én álmom és nem a külvilágnak akarom megjátszani magam?

Figyelt kérdés

Párom megkérte a kezem és tavasszal lesz az esküvőnk. Az elején nem zavart, hogy puccos esküvőt akart, bár én hagyományos, vidékies lagzit szerettem volna. Az én családomhoz is az állna közelebb. A párom meglehetősen jómódú, így ő szeretne a hozzá hasonló barátainak is imponálni, amit eleinte el is fogadtam. De lassan már olyan lesz az egész esküvő, ami nem is szól rólam/rólunk, hanem csak tetszelegni akar vele a külvilágnak.

A minap kijelentette, hogy Vera Wang ruhám lesz, amitől én nem lettem túl lelkes. Baromi drága ruhák, amit személy szerint feleslegesnek tartok, hiszen úgyis csak egyszer veszem fel és olcsóbban is vannak álomszép ruhák. A tervezőnő honlapját elnézve, nekem nem is tetszenek a ruhái, nem tudnám magam elképzelni bennük. Némelyiket kifejezetten borzalmasnak találom. Nem szeretném ha a gyerekkori álmaimból parádé legyen.


2012. nov. 9. 10:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Korábban nem éreztem ezt, főleg azért, mert amikor megismerkedtünk, akkor majdnem 80kg voltam és korántsem voltam se csinos, se mutogatnivaló. Most is inkább az eseményt érzem úgy mint valami reprezentációs rendezvényt. Mintha nem is az esküvőnk lenne, hanem egy fogadás, aminek én is a kiegészítője vagyok. Nem lenne ez baj, sok ilyenünk volt már, de szeretném, ha ez másról szólna. Ha nem az lenne a lényege, hogy megmutassa másoknak, neki mennyi mindenre telik és mindenből csakis a legjobbat, hanem ha tényleg megünnepelnénk a közös életünk kezdetét.
2012. nov. 9. 10:54
 12/32 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a lényeg. Nem az a bajom, hogy többezer dollár egy ilyen ruha, mert az ő pénze, ha erre akarja költeni, akkor ő dolga. (Bár szerintem jobb helyre is lehetne szórni azt a pénzt, de nem szólok bele). De most komolyan olyan ruhában menjek férjhez, ami nem tetszik, csak azért mert neve van? Csak azért, mert mindenki tudja, hogy drága? Szépnek akarom magam érezni, nem gazdagnak. Ezekben a ruhákban viszont úgy érezném magam, mint akire ráborult a karácsonyfa.
2012. nov. 9. 10:59
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem értem, hogy mindezt miért nem neki mondod meg? Ha ilyesmiben ekkora különbség van köztetek, mi lesz később?
2012. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne keress problémát ott, ahol nincs. Arra figyelj csak, hogy úgy szervezd, hogy a hangulat oldott legyen. Egy puccos esküvőn is lehet jó hangulat, tőletek, a vőfélytől és a zenekartól függ. Minden szolgáltatóval beszéld meg, hogy milyen hangulatot szeretnél és akkor ebben segíteni fognak. Sok boldogságot!
2012. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként minden rendben van közöttetek,szeretitek egymást,akkor nem mindegy milyen az esküvő?z én párom kivan az esküvőtől,de miattam persze lesz.ha szereted,megadod neki azt,amit szeretne,persze bizonyos hatérig.meg minden megbeszélés kérdése.Vera Wang ruhatertvező.hozzá is ugyanúgy bejelentkezhetsz és együtt "megtervezitek" a neked tetsző ruhát.ugyanúgy,mint itthon,csak ugye az Amerika..és ha jól sejtem erről már lekéstél..pont mostanában olvastam egy cikket,hogy jó évvel előre nincs nála hely..úgyhogy talán ez a szerencséd..:) de persze készen kapsz Vera Wang ruhát.De neki nem csak ilyenek a ruhái,vannak jóval visszafogottabbak is..nekem speciel ő a kedvencem,de mi ennyit nem áldozunk ruhára..(sajnos)
2012. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
hát ez szerintem elég gáz. Mondd meg neki, hogy ez a te esküvőd is, legalább a ruhát ne ő válassza már ki. Én egyébként szerintem nem mennék így bele a házasságba és az esküvőbe. Mi az, hogy ő akarja megmondani, hogy mit vegyél fel? nekem ez elég uralkodó típus. Nem vagyok a híve ennek a nők elnyomottak témának, de te tényleg eléggé el vagy nyomva sajnos. Ha ez nem tetszik, szerintem én nem mennék bele.
2012. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem azt mondta a párja,hogy na EZ A RUHÁD LESZ!!!hanem azt,hogy ettől a tervezőtől.és akkor meg mi van???ebben semmi nincs szerintem.emiatt azon gondolkodsz,hogy elhagyod???Akkor nem is szereted..ha ő hivalkodni akar a ruha márkájával,hivalkodjon..ha van rá keret miért ne?puccos lagziban is lehet igazán jó hangulatot teremteni..:)
2012. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Még soha életemben nem találkoztam olyan férfival, aki tisztában lett volna az esküvői ruhák márkájával, vagy egyáltalán érdekelte volna a téma. Mindenesetre, ha az én vőlegényem kijelentette volna, hogy Wang ruhám lesz, én meg kijelentettem volna, hogy már kinéztem ami nekem tetszik és kész.
2012. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokkal több baj van mint az esküvő vagy a ruha. Nézz jól a mélybe, és lásd meg amit még most kell, nem akkor amikor már tartozéka leszel egy olyan életnek ami abszolult nem rólad szól. MI az hogy kijelenti hogy kitől lesz ruhád??? A menyasszony döntse már el neki mi tetszik és kitől. Ülj le és beszélj vele, mert ha gyáva vagy és hallgatsz, később egyre nehezebb lesz kimondani ami bánt. Neki CSAK pénze van, de ettől nem uralkodhat rajtad, és nem döntheti el helyetted hogy neked mi tetszik, neked mi a vágyad. Ne gondolja azt hogy pénzzel megvehet, mert most sajnos úgy viselkedik mintha ezt hinné.
2012. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
26%

Mindjárt sírva fakadok! Ki ne akarna igazi, eredeti Vera Wang ruhát??! Botrány szépek vannak köztük.


Szerintem fenyegesd meg egy kicsit a párodat. Te kellesz neki vagy a puccparádé?



De most komolyan: EGY VERA WANG RUHA NEM KELL? :D

2012. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!