Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Botrány lenne abból, ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botrány lenne abból, ha párom kisfiát meghívnánk az esküvőnkre?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzetünk szüleim és keresztszüleim részéről is. Szüleim tőlem tudják,hogy a páromnak van egy kisfia, de nem vesznek róla tudomást,mert nem a páromtól hallják. Ő viszont nem fogja felhozni, ha a szüleimet nem is érdekli. Keresztszüleim szőrszálhasogató típusúak, nem is jelentettük be nekik, hogy a páromnak van egy gyereke,mert semmi közük nem lesz hozzá és tudom, hogy állnának a dologhoz, nem akarom, hogy a párom megbántsák. Viszont azt sem,hogy a kisfiút faggassák az esküvőn,mert amilyen érzékeny típus szegény elsírná magát (még csak 4 éves). Az esküvőn találkozna vele először az egész rokonságom és biztosra veszem, hogy ez lenne egész este a pletyka jobb esetben vagy a kisfiút faggatnák keresztszüleim ha már előtte nem volt rá "lehetőség"... Nem szeretném hogy bármelyiküket is bántsák a rokonaim érzelmileg... Ha nem hívjuk meg, párom rokonai vennék a szívükre... Valaki volt már hasonló helyzetben?
2012. nov. 20. 10:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
meghívnám,de azért szólnék a családnak,h van a páromnak kis fia,ne lepődjön meg senki. és csak nem faggatnának 1 4 éves gyereket!?!?!?!?!?!.... amúgy a rokonságból (tiedből) ott lenne vele,végig,meg a párodéból is valaki... nehogy már bántsák szerencsétlent..
2012. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
En meghívnám a gyereket és mivel még ilyen kicsi az anyját is meghívnám hozzá, hogy legalább legyen kivel lenni egész este (persze ha jo a viszonyotok az anyjával).
2012. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
12-es, az elég érdekes lenne, ha az előző asszony is vele ünnepelne
2012. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem lenne sokkal érdekesebb a volt feleség az esküvőn, mint az, hogy a családod nagy része nem tud a leendő ferjed gyerekerol, vagy hogy a szüleid sem találkoztak meg vele...

Mennyi ideje vagytok együtt? Két hónapja???

2012. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnkön nem volt ott a férjem gyereke, az édesanyja kérésére, pedig a mi családunk egyáltalán nem ellenséges vele. Az anyukája él vele, ő ismeri jobban, és mivel ő kérte, hogy ne kelljen mennie, elfogadtuk a döntését.


Szerintem nektek is első körben az édesanyjával kellene beszélnetek, egy ilyen pici gyereket még általában az anya ismeri jobban, mivel több időt tölt vele, mint egy apuka.

2012. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Bence_ ***** válasza:
79%

Ezt már más is írta. Eleve elhívnám az édesanyját is. Ti nem tudtok vele foglalkozni, hiszen egészen más teendőitek lesznek :). Ahogy olvasom a családodban meg nincs olyan akire rá lehetne bízni. Olyan embernek én nem adnám a gyermekem akivel nem érzi jól magát.

Engem is érdekel, hogy mióta vagytok együtt?

2012. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én a férjem volt nejét nagyon nem láttam volna szívesen az esküvőnkön, nem volt egy zökkenőmentes válásuk, a férjem családjával is voltak konfliktusai. Nem hiszem, hogy ez lenne a jó megoldás, hacsak nincs valami különösen jó kapcsolat vele, de az azt hiszem, nagyon ritka lehet.


A kicsit másra is rá lehet bízni: nagyobb unokatesókra, a keresztszüleire, nagynénikre, vagy bárkire, akivel jóban van.

2012. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Bence_ ***** válasza:
Már ha van. Férj lehet egyke is.
2012. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy kell e az hogy ott legyen egy 4 éves gyerek az esküvőn?. Az anyjával is meg kell beszélni, esetleg megkérdezni a kis srácot hogy szeretne e egyáltalán esküvőt látni.

Ha meg elviszed, akkor előtte mindenképp adagold be a rokonoknak, ne ott legyen meglepetés.

2012. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem először ne az anyukát kérdezd/kérdezzétek meg, hogy mit gondol, elmehet-e a kisfiú az esküvőre, ugyanis ha beleegyezik, utána pedig valamilyen okból mégsem "mehet" a fiúcska, az szerintem rosszul venné ki magát. Én a rokonokkal, szüleimmel beszélném meg, hogy igen is, szeretnéd, hogy ott legyen, nekik ehhez nincs semmi közük, lehet, hogy ők úgy gondolják ezzel el lesz rontva a Te napod, de Te ezt másképp látod, és így lenne teljes, egész. Ha pedig végleg eldöntöttétek, hogy elhívnátok, akkor beszélném meg az anyukával a dolgot. Amúgy a rokonaid rászállnának egy 4 éves gyermekre, aki azt sem tudja mi-merre hány méter és esetleg, hogy "nem kívánatos személynek" titulálják ?! Hát mondhatom szép családod van, nem irigyellek..
2012. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!