Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon sürget az idö, 3 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürget az idö, 3 hónap múlva esküvöm lesz és még nincs ruhám! Budapesten mindenképp be kell jelentkezni egy szalonba elötte, vagy csak bemegyek és segitenek nekem?

Figyelt kérdés

leirná nekem valaki hogy megy ez a folyamat?

be még a szalonba és hogyan tovább?

elöre is köszönöm!


2009. aug. 16. 15:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

bocsánat,bemegyek és segitenek?


kit kell magammal vinnem?

megengedik hogy le fényképezzenek engem a ruhába?

mit kell oda vinnem?


elöre is köszönöm!

2009. aug. 16. 15:33
 2/16 A kérdező kommentje:

bocsánat,2 hónap múlva lessz?

szerintetek nagyon elkéstem a lefoglalással?

2009. aug. 16. 15:35
 3/16 anonim ***** válasza:

Van, ahol megengedik, hogy lefényképezd a ruhát, de nem minden szalonban!

Szerintem kérd meg édesanyádat, vagy egy olyan barátodat/barátnődet, akiben 100%-ban megbízol, és adsz a véleményére.


Pl. velem (igaz, keringőruha ügyben) nagyon kedvesek voltak a Moletti Szalonban a Teréz körúton.

2009. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bemehetsz. Októberben nincsen olyan sok esküvő, mint nyáron, biztos van idő lefoglalni a ruhákat.


Legvégső ötletként: az Ázsia Centerben a keleti szárnyban az első emeleten középtájt van egy nagy üzlet tele ilyen ruhákkal-újak. Én egy megszűnő kölcsönzőből szereztem a ruhám, később meg is bántam, sokat szenvedtünk vele és azért látszott a használat.

2009. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kankalin ***** válasza:

Milliónyi kölcsönző van és az egyik borzalmasabb a másiknál! /sárga hónaljú ruha, pecsétes "demajdmirekellkitisztítjuk" stb./

Írj privátot és tudok mondani neked egy Gyáli kölcsönzőt, ahol gyorsak, precízek, és mindent rád szabnak pillanatok alatt! Tényleg csak jót tudok róluk mondani, főleg miután bejártunk kb 30-at...

2009. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

szerinteket

a 14 éves sogornöm jó lessz oda?


lehet ki fogtok nevetni,de az az álmom hogy senki nem láthatja a ruhámat az esküvö napjáig,azért vinném a sogornömet!

és kb hány ruhát lehet felprobálni?

mit mondjak?azt hogy mennyaszonyi ruhát keresek az esküvömre?

arra gondoltam hogy me megyek 3-4 szalonba és felpobálok 5-6 ruhát mindenhol lefényképezem és majd ithol 2-en eldöntjük hohy melyk ált a legjobban!

Mit szoltok hozzá?

2009. aug. 16. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmnek segítettem ruhát keresni. Simán végigjártuk a környékbeli kölcsönzőket. Annyit próbált fel amennyit eléraktam. Zárásig van idő, azért vannak nyitva!! Ők vannak érted. Megmondtuk mikor lesz az esküvő és ami nagyon teccett ruha megkérdeztük hogy van-e már akkorra foglalva. Nem fényképeztünk.

Végül egy olyan ruha mellett döntött amit egyáltalán nem akart felpróbálni.

Én mondtam neki hogy még ezt az egyet aztán megyünk, azzal ha próbál nem veszít semmit. Felvette beállt a tülör elé és már le sem akarta venni.

Gyönyörű volt benne, szuperül állt neki csak a bbán nem volt olyan mutatós.

Próbálj bátran amennyit szeretnél!!

2009. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Már ne haragudj, de szerinted egy 14 éves lány döntésképes egy menyasszonyi ruha kiválasztásában?... 8-o


Inkább egy tapasztalt idősebb nőt (anyukádat, leendő anyósod) vidd el magaddal a kiválasztáshoz, az sem árt, ha olyan személyt, aki fizeti majd a számlát!


Amúgy elárulnád, hogy te hány éves vagy?

Mert a helyesírásod alapján szerintem még az általánost sem jártad ki! (Egyelőre még tanulnod kellene, nem férjhez menni.)

2009. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A gyáli kölcsönző tényleg jó! Helybéli vagyok, mi innen szereztünk több esküvőre is menyasszonyi, koszorúslányruhát!

Nem is látszik a ruhákon, hogy használtak.

2009. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

16:49-es

az ilyen,bunkó embereket,kéne innen kitiltani!

nem,mindegy neked hogy hogyan irok?

de ha tudni akarod 25 éves lány vagyok!És Főiskolát is elvégeztem már!Hahahaha

az ilyen beszolásoktól vagyok rosszul!És neked nem midegy hogy kit viszek magammal?Nekem a 14 éves sógornőm tökéletesen megfelel!

A többiknek köszi a választ!

2009. aug. 17. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!