Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Édesapám el szeretné hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesapám el szeretné hozni a barátnőjét az esküvőmre, akit még nem is ismerek. Én nem örülök neki. Vélemény?

Figyelt kérdés
Az esküvő 6 hét múlva lesz. Félek, ha nem hívom meg, apukámmal lesz köztünk feszültség. Ha meghívom és később mégis szakítanak, akkor meg rajta lesz a családi fotókon... Ráadásul tényleg csak a legszorosabb rokoni és baráti kört hívtuk meg. Ti mit tennétek?
2009. aug. 16. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Kerek-perec megmondanám h nem szeretném h eljöjjön és ez az én esküvőm... Ha szeret, mert elvileg mivel az apád, szeret, vele vagy nélküle is el fog jönni bárhogyan döntessz... nem ő a lényeg... ez a ti napotok
2009. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez édesapád döntése. Ha ő el akarja hozni, akkor ezt tiszteletben tartanám. Neki kell dönteni.

Az pedig, hogy rajta lesz a képeken, az úgy is előfordulhatna, ha most házasok lennének már és jövőre válnának el.


Azért előtte biztos elhozza bemutatni, (Ha neki nem jutna eszébe, akkor én hívnám meg egy ebédre őket. Illene is már nem?)

2009. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
31%

Elhívnám,és amíg fotókat csinálnak addig sunáznám.

Te is jól jársz,és a fényképeken sincs rajta.

Biztos siker!

2009. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

6 hét alatt még megismerheted..lehet, hogy kedves, normális nő, és jól kijöttök majd.ha később szakítanak, akkor sem lesz rossz érzésed a képek miatt, mert attól ő még nem lesz rosszabb ember.

ha pedig nem jöttök ki jól..ne hívd meg, vagy a képen ne szerepeljen..nem ciki azt mondani, hogy szeretnétek képet csak az 'örömszülőkkel', tehát apukád és anyukád, ő nem.nem hinném, hogy ezen megsértődne..még ha rosszul is esne neki egy kicsit, ezt végülis ő sem várhatja el ennyi idő után.szerintem azért hívd meg..

2009. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne hivnád meg? MOst ö édesapád párja, hozzá tartozik. Ha rajta van a fotokon, az miért probléma? Ha valakinek van egy elvált felesége,az is ugyanaz és azért meg nem kell at összes képet eldobni.


Ha te lennél hivatalos valahová (nem most, hanem mondjuk fél évvel ezelött) és van egy állandó barátod, akkor ne hivják meg azért, mert esetleg késöbb szakitotok?

2009. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha édesapád elszeretné hozni a barátnőjét,akkor megbántanád,ha nem egyeznél bele.Az esküvői fényképen meg nem baj,ha rajta van a hölgy.Lehet,hogy később elválnak apukáddal,de lehet az is,hogy tartós lesz a kapcsolatuk.Apukád is tudja,hogy csak a szoros rokonság lesz ott,talán nekik is beakarja mutatni a barátnőjét,nem gondolod?
2009. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Még csak pár hete ismerik egymást, ez egyelőre nem egy állandó kapcsolat.

A hölgy biztos aranyos, a vőlegény nagymamájának barátnője,valszeg nem egy hárpia.

2009. aug. 16. 22:22
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja, és nem mellesleg édesanyám meghalt pár éve, az üres szék gondolatát is nehéz volt legyűrni, de azt már legalább sikerült.

Egyébként köszi a válaszokat, örülök, hogy árnyaljátok a kérdést.

2009. aug. 16. 22:25
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Szia!szerintem először beszélj apukáddal,hogy mennyire bízik meg a nőben,mert ha te megbízol apukádba,és ő megbízik a nőben,akkor szerintem nincs okod aggodalomra.

Ha meg azt mondja hogy nem tudja,akkor amit itt leírtál szerintem ugyanígy mondd meg neki,és beszéljétek meg.Jobb,mintha a háta mögött szervezkednél.

sok sikert

2009. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy???

Sajnálom, ami anyukáddal történt.

Apukádnak csak anyukád volt vagy már a halála előtt is külön éltek? Bocsi a személyes kérdésektől, de szerintem Neki is jogában van azzal élni és oda menni ahova akar, akit szeret.

2009. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!