Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen karikagyűrűt vegyünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mara Acoma kérdése:

Milyen karikagyűrűt vegyünk?

Figyelt kérdés

Nem sok pénz van rá, de mégis valami olyat szeretnénk, ami tartós,szép és hagyományos karika stílusú legyen.

A pénzt inkább a gyerekekre költjük, meg már nem is első házasság egyikünknek sem.

Szerintetek a nemesacél gagyi? Lekopik róla az arany szín?

Ezeket néztem ki:


[link]


[link]


[link]


[link]



Ha találtok nekem más oldalon, hasonló árfekvésbe, szép gyűrűt, linkeltek? Köszi!


Zöld pacsi mindenkinek



2012. nov. 28. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem annyira egyik sem jön be, mert nem szeretem az arany színét. De a 4. a legjobb szerintem.
2012. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Ez például nagyon szép szerintem:

[link]


Fontos, hogy egyforma legyen?

2012. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szépek, különösen a 3. és 4.
2012. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Egyformát szeretnénk mindenképp. Nekem tetszene a köves, de a páromon nem állna túl jól :D

Nem fontos, hogy arany legyen benne, Én is jobban szeretem az ezüst vagy fém színt. Azért gondoltam az arany csíkosat, mert az inkább tűnik esküvői gyűrűnek. Szerintetek?

2012. nov. 28. 13:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan itt kicsit drágábbak, de elég nagy a választék, nekünk innen lesz :)


[link]


Itt lehet kapni egyformát köves-nem köves verzióban ha gondolod :)

2012. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves 5. hsz:)

Ezekből szinte mind megvan azon a honlapon is,ahonnan én linkeltem, csak olcsóbban. Lehet, hogy tőlük rendelik és továbbértékesítik:)

2012. nov. 28. 13:25
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Mind szép, jó választás bármelyik. Én is elfogadtam volna anno a páromtól.
2012. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Az a gagyi, amikor sok pénzzel sokk puccparádéval házasodik valaki, és közben meg lapos lelki életet él. Az sosem lehet gagyi, ha szeretitek egymást, és jelképesen szeretnétek bármilyen gyűrűt hordani az összetartozás jeleként, mert a pénzt inkább a gyerekekre költitek. Szerintem mind szép, egyik sem gagyi. Sok sikert az élethez!
2012. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
a második néz ki a legjobban.
2012. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
nekem 2. és 4. tetszik a legjobban a másik kettő nekem túl nagy. Nem ciki egyáltalán, szépek ezek a gyűrűk, de a tartósságról sajnos nem sokat tudok mondani.
2012. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!