Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen karikagyűrűt vegyünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mara Acoma kérdése:

Milyen karikagyűrűt vegyünk?

Figyelt kérdés

Nem sok pénz van rá, de mégis valami olyat szeretnénk, ami tartós,szép és hagyományos karika stílusú legyen.

A pénzt inkább a gyerekekre költjük, meg már nem is első házasság egyikünknek sem.

Szerintetek a nemesacél gagyi? Lekopik róla az arany szín?

Ezeket néztem ki:


[link]


[link]


[link]


[link]



Ha találtok nekem más oldalon, hasonló árfekvésbe, szép gyűrűt, linkeltek? Köszi!


Zöld pacsi mindenkinek



2012. nov. 28. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az aranyozás le fog róla jönni. Azt is tudnod kell, hogy méretet nem tudsz később állíttatni rajta. Maga a nemesacél nem kopik és nem színeződik, de mégsem olyan az érzete, mint a nemesfémeknek, valahogy hidegebb.


Szóba jöhet még ezüstből készíttetni ez 12000-20000 között van párba. Ez egyedibb dolog. Előnye, hogy természetes nemesfém, de egy kicsit jobban kopik, mint az acél. Ellenben később méretállítás lehetséges. Párban legalább 12-14 grammosat érdemes csináltatni, hogy sokáig bírja.


Normális arany karikagyűrű párban 150000Ft-nál kezdődik.

2012. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4.
2012. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Ditta323 ***** válasza:
11-es nem feltétlen. Mi rendes arany karikagyűrűt 76000-ért vettük.
2012. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
1900 forintért karikagyűrűt?! Te nem vagy komplett!!!
2012. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ditta323 válasza:


11-es nem feltétlen. Mi rendes arany karikagyűrűt 76000-ért vettük.

"


Az arany ára az elmúlt öt évben a duplájára nőt.

Egy pár karikagyűrű aranyból is min 12g, hogy sokáig birja, ráadásul az átlag trend 6mm szélesség. Ebből jön ki jelenleg legolcsóbb grammár ami 12e Ft a kb 150000Ft.

A 76000Ft most egy 6 grammos gyűrűpár jön ki, amit lehet kapni, de nem túl tartós kb 4mm szélessége ami nem is baj, de az anyagvastagsága 1mm alatt van.

2012. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, kivéve a 14. közberöfögőt, aki bizonyára dollártöltetű párnán alszik.

3 gyermekünk van és nem azért akarunk gyűrűt az esküvőn (2 tanu lesz + a gyermekeink és a szülők, testvérek össz: 12fő)

hogy villogjunk vele, hanem mert jó érzéssel húzzuk egymás ujjára és jelképezi a szerelmünket.

Az, hogy nekünk 1900ft jut erre, arról nem mi tehetünk. Vehetnék drágábbat is, de nekem a télikabát és a csizma fontosabb a gyereknek.


,,Csendben maradtál volna,bölcs maradtál volna""

2012. nov. 28. 14:19
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

szépek! szerintem menjetek be olyan boltba, ahol ilyet árulnak, mert lehet, hogy a boltban 500-1000ft-tal többe kerül, de legalább tuti jó a méret. Mi is ilyen oldalról rendeltünk wolfram gyűrűt (mellesleg nehogy olyat vegyetek,, ritka ronda, sötét fém színű..), csütörtökre ért ide, szombaton esküvő, és kb. 4 mérettel volt nagyobb mind a kettő...

esetleg nézhettek ezüstöt is, az ezüst karikákat általában már ródiumozva árulják (ródiumos azt jelenti, hogy nehezebben karcolódik és szép fényes marad), és az ilyen típusúak 3-4000től kezdődnek.


Végülis mindegy, milyet néztek, de ha megfogadsz egy tanácsot, mindenképp boltban vegyetek, NE netről! :)

2012. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bevallom, nekem egyik se tetszik, főleg azért nem, mert szerintem nem szép, hogy ha ilyen "két színű". De ha választani kéne, akkor az utolsó a legjobb.
2012. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézzük a boltban is, hátha lehet kapni!


Kedves utolsó: Nem kell választani, csak hirtelen ezeket linkeltem, amik szóba jöhetnek. Nekem is az egyszínű tetszik jobban, most már biztosan olyan lesz:) Csak még a minta kérdéses.

2012. nov. 28. 16:36
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem az első és az utolsó tetszik,szerintem is legyen benne egy kicsi arany mert hát ez mégis csak esküvői gyűrű :)
2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!