Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó lesz az esküvőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz az esküvőnk?

Figyelt kérdés
a barátnőm 2014-ben akar esküvőt, 18. születésnapján ami május elején van. szülinapján házasodnánk össze,abban az évben leszek 20 éves

2012. dec. 1. 17:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy hány évesek lesztek, de ezzel nagyon sok mindent kihagytok majd az életetekből, ezt is számoljátok bele.
2012. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
addig minden bármi lehet,szeretem a barátnőmet.
2012. dec. 2. 08:32
 23/31 anonim ***** válasza:
26%
te véletlen nem "versenyescsávók" vagy?
2012. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

?!


De ugye a meghívókat már kiküldtétek?

Szerintem szörnyű késésben vagytok a szervezéssel, alig másfél évetek van rá!!!


Irónia vége.


Álmodozni lehet, de inkább próbáljatok meg mindketten a jelen pillanatban élni és azt élvezni!

2012. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem küldtük ki a meghivokat,mer később szeretnénk. álmodpzunk ami igaz
2012. dec. 8. 06:35
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai. Nagyon korai.

Már az is, hogy 16 éves, és már tervezgeti az esküvőt, aztán az, hogy majd két év múlva (nem kívánom, hogy így legyen, de addig még bármi történhet). Aztán ott van az a cseppet sem elhanyagolható apróság, hogy azt sem tudhatjátok biztosra, hogy addigra lesz munkátok (hiszen barátnőd 18 évesen valószínűleg érettségizni fog), márpedig bármilyen szép és jó a szülők-gyerekek kapcsolat, azt nem várhatjátok tőlük, hogy megrendezzék az esküvőt (mármint anyagilag). A közös élet egyéb szépségeiről ne is beszéljünk; ha a barátnőd tanulni akar (egyetem/főiskola/egyéb), férjként neked lesz kötelességed, hogy ebben támogasd, mert onnantól, hogy feleség, a szüleinek már nem kötelességük mindent fizetni neki.


Aztán ha az anyagi dolgoktól eltekintesz, ott van az, hogy szinte "nem éltetek". Mármint úgy értem, vélhetőleg csak egymást ismeritek. Lehet, hogy eljön az a pillanat, amikor már "nem kell annyira" a másik, de csak későn, mert előtte nem szórakoztatok, nem ismerkedtetek, és szinte a fiatalságotok ráment az egészre.


Ismerek olyan pár, akik középiskolában, 16-17 évesen jöttek össze, és kb. 36 éves korukig együtt éltek. Aztán hirtelen szétmentek, minden különösebb, látható előjel nélkül.


Lehet, hogy ezért a válaszért csúnyán lepontoznak, de szerettem volna több szempontból is megvilágítani a helyzetet.

Kívánom a legjobbakat. :)

2012. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Arról nem is beszélve, hogy esküvőt anélkül, hogy legalább egy évet együtt élnétek előtte, elég kockázatos tartani. Utána is az, persze, de azért egy évi közös háztartásvezetés sokat elárul arról, kinek milyen a vérmérséklete. Könnyű úgy jóban lenni, hogy Anyuék kisszobájában néha találkoztok, és akárhova mentek, kvázi vendégek vagytok. Könnyű úgy jóban lenni, hogy ha valaki beteg/rosszkedvű/fáradt, akkor szépen otthon marad egyedül és nincs a másikra terhelve ennek az elviselése. Könnyű úgy jóban lenni, hogy nem estek át egymáson reggel-este a fürdőben, nem kell elviselni, ha valaki épp ideges, és Anyuka főz-mos rátok.
2012. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
A barátnőm ötletét nem támogattam,nem örültem.
2012. dec. 9. 20:15
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi van? Te nem akarsz házasodni, csak ő? Vagy hogy? Mit nem támogatsz???
2012. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A tojáshéj még a feneketeken van. Először tanuljatok, dolgozzatok! 10 év múlva sem késő házasodni.
2013. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!