Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennétek-e még egyszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek-e még egyszer a férjetekhez? (És hány éves házasok vagytok? )

Figyelt kérdés
Ha nem, és vissza lehetne forgatni az idő kerekét, az eddigi tapasztalatokkal hogyan alakítanátok az életeteket a házasságkötés napjától fogva máig?
2009. aug. 20. 23:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!(5 év)
2009. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%
Mi 2 éve vagyunk házasok, és bármikor gondolkodás nélkül hozzámennék mégegyszer! ( Hozzáteszem, elég gyakran hallom tőle, hogy bármikor elvenne újra :-), és amióta megszületett a kisfiunk, ha lehet, még szebb és jobb minden )
2009. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%

Jó férjhez mindenképp!

Tervezzük is, csak pénz kérdés.13év

2009. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válasz hasznos volt. (Az első is, amire az én gépemen 94% van kiírva.)


Érdekes, hogy szinte mindenki igen, én nem így látom. Nem mennék hozzá, hanem továbbra is élettársi kapcsolatban lennénk. Akkor elvállaltam volna egy külföldi munkát, amit azért hagytam ki, mert az esküvőnket intéztem. (Szintén külföldön, de egy harmadik országban lakunk, más állampolg miatt kicsit több elintéznivaló.) Így egy ideig távkapcsolatban éltünk volna, de többször tudtunk volna találkozni. Talán ő is kijött volna utánam, de ha nem is, akkor lett volna keresetem az elmúlt 5 évben, amit hozzáadva a mostani pénzünkhöz, most el tudnánk költözni oda, ami a legjobb lenne a gyerekünk és mindhármunk szempontjából. Később a külföldi munka jó referencia lett volna a mostani lakóhelyemen, valamivel megnövelve az esélyét az itteni munkalehetőségnek. Nemcsak a munka miatt, egzisztencia, lelkileg is jót tett volna, így utólag.


Az esküvő sok helyen a rokonság vendégül látása, akik "kifizetik" a vacsorát (ha egyáltalán fedezi az ajándék értéke), sok rokonságban úgy fogják fel, hogy elmennek magukat megvendégeltetni, az örömszerzés, hogy segítően áll hozzá, a szívből jövő tettek-szavak sokszor elmaradnak, és ha erre senki sem képes a rokonságban, akkor bizony vacsora és annak kifizetése. De voltam már olyan lakodalomban, ami nagyon jó volt, az ifjú párnak meglepetések, a testvérek és/vagy barátok segítettek szebbé, különlegessé tenni a napot, őket meg tudom érteni, hogy még egyszer vállalják a hosszadalmas szervezést.

2009. aug. 23. 13:18
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
nem mennék hozzá, pedig lassan 12 éve vagyunk együtt. Ha visszaforgathatnám az idő kerekét....de nem tehetem.
2009. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 éve váltam el.de nem mondom,hogy nem mennék hozzá,hiszen akkor nem lennének a gyerekeim!!!!
2009. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem!9ev utan valtunk el.Mar nem lett volna szabad osszehazasodnunk sem,teljesen kulonbozunk egymastol.De utolag mindig okos az ember.
2009. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennék hozzá mégegyszer.3 éve vagyunk házasok, életem legrosszabb döntése volt:(
2009. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőhöz nem. 10,5 évet éltünk együtt. A másodikhoz bármikor újra és újra! Imádom 1,5 éves házasok vagyunk és van egy 15 hónapos kislányunk.
2009. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
IGEN! KÉT NAPOS HÁZASOK VAGYUNK:)ÉS MÁSFÉL ÉVE ÉLÜNK EGYÜTT!!!!!
2009. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!