Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 50 évesen 2. esküvőmre készülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 évesen 2. esküvőmre készülök! Nem szeretnék kiskosztümben odabaktatni, templomi esküvő is lesz, szerintem menyasszonyi ruha, pl. színes hímzéssel nem olyan durva? Ha tudtok ngulatos éttermet akkor szívesen fogadnám az ötleteket kb.25-30 főre

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 17:46
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
a linket csak a vicc kedvéért írtam be!
2013. jan. 6. 18:58
 22/36 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj rám,de szerintem is nevetséges lenne egy esküvői ruha,akármennyire színes.Alakod milyen?Sovány,átlagos,duci?teljesen fehéret nem vennék fel a helyedben.

Ilyet inkább el tudok képzelni,ez elegáns akár más színben is,esetleg kicsit hosszabban.

[link]

Vagy ezek:

[link]

Ez,de nem fehérben:

[link]

Keresek még neked.

34/N

2013. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Utolsó első linkje szerintem nagyon is jó lenne.
2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
átlagos alkatom van, aránylag alacsony vagyok 158 cm, minden kép csinos szeretnék lenni, nem vagyok az a tipikus 50 éves, de nyilván nem a sellőfazonokra, vagy a habos csodákra gondolnék, a vállam mindenképp takarnám
2013. jan. 6. 19:24
 25/36 anonim ***** válasza:

Más színben:

[link]

vagy ez:

[link]

[link]

2013. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a linkek közt olyat,amit szépnek vélek/felvennék,de ez nem az Én esküvőm lesz.:) A többségi véleménnyel szembeszállva Én azt mondom,légy abban,amiben jól érzed Magad és ne törődj Senki véleményével,mert ez a Ti napotok lesz,akárhány évesek is vagytok! Az is egy más dolog,hogy Én nem foglalkoznék más véleményével,ha ez esetedben nehézséget okoz,akkor válassz a linkeltek közül,mert tényleg vannak szépek... A 100éves nénin jót nevettem:D de nem kinevettem,így kell élni,ez a hosszú Élet titka,sz@arni le hogy ki mit gondol!:)

Másrészt egy esküvőn a pár boldogságának kell vigadni,nem pedig azon ki milyen ruhát visel!

Sok boldogságot!:)

2013. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Estélyi, vagy koktél ruhában legyél. Egy 50 éves hölgy is lehet csinos. A fehér menyasszonyi ruha még első esküvőn sem lenne ajánlatos ebben a korban. Egy ismerősöm 38 évesen nagyon szép fekete-fehér estélyi ruhát viselt.
2013. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írjátok, hogy 35 fölött már nem vettetek fel fehér ruhát. Hát én 34 évesen teljesen fehér kövekkel díszített uszályos ruhában voltam( a fehér szín a vőlegény kívánsága volt), fátyollal meg minden.

Senki nem szólt meg, mindenkinek tetszett a ruhám, én voltam a menyasszony, akárhány éves is voltam.

Amúgy meg a fotókon a smink miatt kb 25-nek nézek ki.


Szerintem nem a kortól függ a ruha, hanem a kinézettől.


Kedves Kérdező! Próbálj fel minden ruhát, és amiben jól érzed magad, és szépnek látod, az teljesen jó lesz. Mondjuk én nem Magyarországon lakom, de nem hiszem hogy Budán annyira bunkók lennének az emberek, hogy ne csodálnának egy ilyen gyönyörű napon. Az én anyám 50 évesen elég szép lett volna egy fehér ruhában is, ha visszagondolok.

2013. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell sztem kiskösztüm, elég egy decens, nem fehér elegáns ruha. Vagy egy nagyon szimpla, nem abroncsos menyasszonyi ruha, ami elmegy koktélruhának is. Az elegáns is, de mégsem kosztüm, olyat felesleges magadra erőltetni, ami nem a te stílusod. De megmnondom őszintén, egy ötvenéves nő tényleg furán néz ki vmi habos-babos esküvői ruhában. Ja, és lehetőleg ne legyen pántnélküli vagy túl keveset takaró sem a ruha.

De esetleg találsz kiskosztümből is olyat, ami nem "öreges" vagy furcsa.

2013. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki olyan ruhában menjen férjhez, amilyenben jól érzi magát! Nekem tetszene a hagyományos, fehér menyasszonyi ruha is. :) Ez a Te napod, nem a vendégeké; ők azért vannak ott, hogy veled ünnepeljenek, nem azért, hogy kritizáljanak. :)
2013. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!