Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsúra milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm lánybúcsújára sztnék vmi ajándékot vinni. Mit kellene? Ami nem túl extrém, nem kerül túl sokba--mert elég lesz az nászajándék ára...:) Szóval ami vicces is, nem túl drága(max.1-2 ezer Ft)és tuti tetszene is neki. Tudom, én ismerem, nekem kellene tudnom, általában tudom is, de ez mégiscsak egy lánybúcsú... Köszi előre is a tippeket!
2009. aug. 27. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A többi barátnővel egyeztessetek először is. Csinálhattok egy ajándékdobozt, és abba beleteszitek a dolgokat, vagy ki kell "érdemelnie" egy-egy feladat elvégzésével. Elmondom én miket kaptam:


- kék harisnyakötő: belesüttették az alsógatyát formázó tortámba, hadd ne mondjam melyik részbe :) csak szájjal "kotorhattam" ki...:)

- káma szútra feliratú könyv alakú doboz, amit ha kinyitottam, kiugrott egy farkinca :)

- kisméretű férfiszerszám(kb 5 cm), amit ha beletettünk vízbe, jól megdagadt

- erényöv

- otthonka, fejkendő

- sodrófa

- kisseprű

- végül, amikor mindent teljesítettem, egy díszoklevél, miszerint férjhez mehetek jóváhagyásukkal


Barátnőm lánybúcsújára csináltattunk egy pólót "Elkelt" felirattal.


Készíthetsz neki egy fényképalbumot, amibe rólatok, baráti körötökről készült képeket teszel (fent említett barátnőm diplomaosztójára csináltam kézzel kollázst, rólunk készült (ahol együtt vagyunk) képeket vagdostam ki és ragasztottam papírra, majd bele egy keretbe - azóta is kint van neki. Ezt ma már fotóprogrammal is megcsinálhatod.

Elsősegély doboz, háztartásba szükséges dolgokkal: ruhacsipesz, gumikesztyű, mosogatószer, dörzsiszivacs, wc-illatosító, mosószappan, szivacs, takarítórongy, stb


Hirtelen ennyi jut eszembe.

2009. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tavaly leánybúcsumra egy cukorból készült (ehető) bugyit kaptam. Hát nagyon nagy sikert aratott :-) meg irtak a lányok nekem egy fogadalmat, amit hangosan (szelid szórakozóhelyen) fel kellett olvasnom :-)

2009. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

szia



hát szerintem nem vicces de egy nagyon szexi fehérneműt a nászéjszakára

vagy ha vicceset akarsz szerintem ijen boltokba lehet kapni pl: korbácsot vagy bilincset



vagy egy verset én például voltam1 esküvőn és nászajándéknak pénzt és egy verset adunk melyet én költötem


költök neked s egy verset


MA ÉJJEL MÉG VÁR RÁD A BÁR

HOLNAPTÓL RÁD HÁZIMUNKA VÁR

MA ESTE ITALBOL A DUPLÁT KÉRJED

MERT HOLNAPTÓL FIGYEL A FÉRJED



NEM BAJ A KICSIT MÁSNAPOS LESZEL

A FÉRJEDNEK MAJD UGYIS TETSZEL

OTT LESEL A SZÉP FEHÉR RUHÁDBA

S APUKÁD KÍSÉR AZ OLTÁRBA



ennyit tudtam most gy irni ezt leirod vlami szép lapra és adsz egy fehérneműt szerintem

csodás ajándék lesz DE OLVASD FEL A VERSET

2009. aug. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőimtől sexy fehérneműt meg vibrátort kaptam.meg a lánybúcsúra mindenkinek volt olyan szalagja,amit a szépségkirálynők viselnek,az enyémen az volt hogy "Bride to be" az övékén meg hogy "Hen party" És az enyémet mindenki utána aláirta.nekem nagyon tetszett.Nem jutott eszetekbe bérelni limót ami kivisz titeket bulizni?Nem olyan drágák már,az is emlékezetes lenne.
2009. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,bocs most olvasom hopgy ne legyen extrém,és drága,akkor nemtom.Fehérnemű nem rossz ötlet,vagy fényképalbum ahol a régi képeitek vannak bulikról vagy valami emlékezetes dolgokról.
2009. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne külön vigyél ajándékot, azt általában közösen veszik meg a barátnők. Beszélj azzal a barátnőtökkel, aki szervezi. Nekem épp most volt, és kaptam sok vicces ajándékot (főleg háztartási cuccokat), és egy gyönyörű fehérnemű szettet a nászéjszakára. Nálunk két barátnőm szervezte, kiszámolták az anyagiakat, és szétdobták. De külön senki sem hozott semmit.
2009. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!