Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen messziről érkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen messziről érkező vendégeknek kell szállás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Masik varosbol erkezoknek.
2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát akik nem akarnak hazautazni este!

Nem világos a kérdésed!

2013. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Senkinek. Max a szuloknel, nagyszuloknel szallasoljatok oket! Nem ertem, miert jott divatba ez a szallast adunk dolog...ez regen se volt divat, nalunk meg most se.
2013. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azoknak akiknek úgy kb 2 óránál hosszabb a hazajutni. Olyan 90-110 km és annál messzebbieknek. Vagy akinek nincs autója és az utolsó busza korán elmegy. Mondjuk mi maradtunk reggelig, mikor esküvőn voltunk. Aztán az első busszal hazamentünk.

24/N

2013. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Régen is divat volt figyelmesnek lenni,csak valaki tojt rá.A vendégekkel kell egyeztetni,hogy ki hogyan fog éjjel hazamenni.Akik megoldják barátnál,ismerősnél vagy amúgy is korán el kell menniük a vacsoráról,nekik nem kell,akik abban a városban laknak,nekik sem kell,a többiekkel pedig egyeztetni kell.Ez nem km függő szerintem.
2013. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem teljesen felesleges pénzkidobás az a személyenként plusz 3-5-10 ezer forint.

Ha nagyon akarja az ember meg tudja oldani, hogy az egy autóban lévő társágból egy valaki ne igyon és akkor ő haza tudja vinni az autót és a részeg bandát!


Nálunk is voltak olyanok, akik Szentendréről jöttek le Kecskemétre a lagzira és mégsem kellett ottaltatni őket!

2013. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
legalább illik megbeszélni velük, hogy van-e hol aludni. De nem kötelező neked állni a költségeket.
2013. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem fér el mindenki a családnál. Vannak vendégek, akik négy-öt órányira laknak, őket a családnál szállásoljuk el. De többi távolsági vendég nagy része 90 km-ről jön, ami autópályán 50 perc mikor megyünk hozzájuk... én úgy gondolom, hogy őket nem nekünk kellene altatni, ha úgy döntenek nem mennek haza. Azért az szerintem nincs olyan messze.

Erre ma mikor számoltam a 4-5 órányira lakókat a vőlegény benyögte, hogy hát akkor xy-ék is. Mondom, eddig úgy volt, hogy nekik nem kell, hát de azért mégis. Ja mondom, az plusz 28 ember! Ezt nem tudjuk kifizetni és el sem férnek ingyen a családnál. Nem alhat mindenki a földön.

2013. jan. 15. 14:33
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jogos a hozzaallasod! :)
2013. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Körülményektől függ. Tőlem unokatesóm várta volna el, hogy 2 ovis korú gyerekkel utazzak kb.200 km-ert vonattal majd szálljunk át buszra és menjünk még vele 3/4 órát, úgy, hogy szállást nem biztosítanak. De vegyek ki egy szobát a szomszéd teleülésen. Nem mentünk.
2013. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!