Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki legyen a tanu, testvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki legyen a tanu, testvet vagy legjobb barat?

Figyelt kérdés
Elmeleti a kerdes, mert egy kicsit osszevitatkoztunk a legjobb baratnommel. En mindig ugy gondoltam, hogy az eskuvomon majd o lesz a tanum, pedig van 2 lany testverem. Neki ugyanugy 2 lany tesoja van es az egyiket kerne fel tanunak. (a masik mas kontinensen el, nem igazan van kepben) Kicsit rosszul esett, hogy o engem csak koszoruslanykent vett szamitasba, mert a testver az ugyis ott van, mint testver, legkozelebbi rokon, de a baratnonek nincs ilyen "rangja". Ez csak szamomra logikus igy? Mindenfele valasz erdekel, mert egyelore nem erint, es nem doltem a kardomba, szoval inkabb csak a szokasok erdekelnek.
2013. jan. 25. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyományosan a násznagyok a tanuk, vagy valamelyik rokon. A barátnő csak akkor, ha nincs rokon.
2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában testvért, keresztszülőt, vagy más rokont szoktak felkérni, de természetesen ha valaki inkább a legjobb barátot akarja, őt is lehet.
2013. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Hagyományosan a tanú a keresztszülő.

Amúgy a barátnődnek adok igazat, én sem választanék barátnőt, csak rokont. Mert a barát lehet bármilyen jó és igaz, de "csak" barát, a család meg a vérem, akikkel bármi is adódjon együtt maradunk, tartani fogjuk a kapcsolatot(persze vannak szélsőséges példák, de ezt most nem nézem, normális esetben az embernek jó a családjával a viszonya).

2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megoldásnak lehet az is, hogy társtanú. Tudtommal Magyarországon is létezik ez az intézmény. Azaz 2 tanúd van.
2013. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod, mi áll a háttérben, bnőd mit akar...


én pl. legjobb barátomat szerettem volna, mire a család közölte, hogy ááá, azt nm lehet, keresztszülő a SZOKÁS...

2013. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koszorúslány szereppel jobban jársz, ha "rangot" akarsz. Kapsz szép ruhát kardíszt vagy virágot, illegetheted magad, vonulhatsz a menyasszonnyal egész nap. Tanúként meg annyi, hogy odaállsz mellé 20 percre és utána aláírsz, de amúgy le vagy szarva, sőt ha elmégy valahova ruhát venni és megmondod, hogy tanú leszel ilyen öreges béna ruhákat akarnak majd rád sózni, mert hogy csak olyat illik a tanúnak, akkor is, ha 19-20 éves.
2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én barátot nem akartam. Az öcsém volt és a férjemnek is a testvére. Anyukáméknál anno a keresztszülők.
2013. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!