Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már rossz tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rossz tapasztalatotok a menyasszonyi ruha szalonok eladóival? És ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Volt de nem írom le hol, mert etikátlannak tartom. Nekem az eladó volt egy kissé bunkó, aki azóta már nem dolgozik ott, így úgy gondolom, kár a szalont emiatt "lehúzni", és rossz reklámot csinálni neki.
2013. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Baranya megyei kisváros.

Vőlegény rokona volt a tulajdonos, szerencsére én csak koszorúslány voltam. Ha én vagyok a menyasszony biztos ott hagyom.


Az általam kiválasztott koszorúslányruháról az utolsó héten derült ki, hogy mégsem tudják rám alakítani.

Egyetlen ruha volt még ami színben passzolt a többi lány ruhájával. Szörnyű volt, az alja sem volt rendesen megvarrva és a díszítés is helyenként leszakadt, az utóbbi hibákat a lagzin vettem észre.


A menyasszonyra elvileg ráigazították a ruhát, majd a főpróbán közölték, hogy "Jajj, ez hosszú". Pedig abban a cipőben volt az előző próba is, amiben az esküvőn volt. Emiatt vártunk másfél órát. Aztán kiderült, hogy a gyűrűpárna sincs sehol.....

A varrónő meg olyan fejet vágott, mintha a mi hibánk lenne....


Sosem mennék oda, még egy varrótűért sem.

2013. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Bp, Maggie Bridal az Ázsia Centerben. Az ember lődöröghet bent a boltban, akkor sem érdekli őket. Iszonyú mocskos abroncsot próbáltatnak fel az emberrel, és megpróbálják rá sózni. Elmondtam a méretem, és rittig 2 számmal kisebb ruhát akarnak rám tuszkolni. A próbafülkébe be akartak tolni egy lányt, amikor meztelen voltam, de se senki, se nekem nem tetszett az ötlet. Nem én vagyok az egyetlen, aki ugyanezt tapasztalta a 2011-es évben. Remélem, azóta normális embereket vettek fel ezek helyet...Ja, és én két alkalommal voltam ott! Elsőnek annyira nem voltak hajlandóak szóba állni velem, hogy negyed óra után kénytelenek voltunk eltakarodni a férjemmel.
2013. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nyíregyháza, Elite szalon, szegfű út. Egy egyszerűbb ruhát szerettem volna, abroncs nélkülit. Az eladó rendesen kinézett a boltból. Mindenáron valami nagy abroncsosat akart rám beszélni és végig lenézően viselkedett. El is mentünk onnan.
2013. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer Harkányban. Anyukám aznap egy nagyon gáz nadrágot húzott. Máskor nagyon normálisan, csinosan öltözködik, de akkor pont azt húzta. Se előtt se utána soha. Azt hitte nem áll rosszul, kicsit olyan szegényesnek, "topisnak" tűnt benne.Remélem értitek mire gondolok.

A nő olyan bunkó volt vele, hogy előtte oda akartam menni ruhát próbálni de még csak be sem néztem.Anya elakarta kérni a telefonszámot de szabályosan kiutálta. Sajnálhatja mert 4 koszorúslány ruháról, 1 menyasszonyi és 1 menyecskeruháról maradt le, plusz székszoknya, és dekorról.

2013. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Maggie Bridalban (Ázsia Center) a 2013-as évben sem változott a dolog, egyáltalán nem csábít vásárlásra...
2013. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!