Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha ugy érzem a barátnőm csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugy érzem a barátnőm csak "sajnálatból" akar felkérni tanúnak, hogyan győződhetnék meg az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés
Ő elég szerény, nem mondaná meg ha nem engem akarna, mert nem akar megbántani. Ezt onnan tudom, hogy máskor is rajtakaptam már, hogy valamit csak azért tett, vagy nem tett, vagy mondott, mert nem akarta, hogy nekem rosszul essen. Vannak még barátnői, de mi régebb óta azok vagyunk. Észrevettem, hogy milyen jól tudja magát érezni a többi barátnőjével is, sokkal többet nevet, amikor velük van meg, velem nem annyit, de én kicsit zárkózott is vagyok. Ezért gondolom, hogy lehet megint csak sajnálatból akar egy ilyen megtisztelő felaladra kérni, nehogy megbántson, hogy nem engem választ.
2013. jan. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen állj elé és kérdezd meg. Mondd meg neki, hogy szerinted csak sajnálatból akar tanúnak. és nézd meg, hogy hogyan válaszol.Ha nem válaszol, akkor sehogyan sem. Eheted magad ítéletnapig, de szerintem fölösleges.


Nagyon kicsi az önbizalmad és bizalmatlan ember vagy. Én nem godolnám, hogy egy ember, aki nem becsüli a barátnőjét, puszta sajnálatból felkéri élete nagy napján tanúnak, amikor felkérhetne erre a feladatra mást is.

De ő téged akar, és légy erre büszke! :) Ne rágd magad azon, amin nem érdemes.


Vagy az a baj, hogy nem is akarsz tanú lenni?

2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De-de, örülök neki, sőt..
2013. jan. 27. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor? Mi a gond?


Szerintem nem kéne azon agyalni, hogy mi van a tettei mögött. Ha nem akarna a barátjának, már tudnál róla. Sajnálatból nem szokta az ember tanúnak kérni a másik embert, akkor sem, ha azzal járt egy osztályba nyolc évig.


Nyugi! :)

2013. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj, h te vagy túl kishitű, és kevés önbizalommal rendelkezel. azért egy esküvői tanúskodás nem semmi dolog, és sztem tuti nem téged kért volna, ha másra gondolt eredetileg.
2013. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak sajnálatból akar felkérni.

Az ember (főleg egy nő) azt akarja, hogy az esküvője napján minden tökéletes legyen, és ilyen feladatra nem kér fel akárkit.

Hisz erre mindig emlékezni fog.

Egyébként sem járna össze veled, ha már nem érezné jól magát a társaságodban. Azért tesz/mond olyan dolgokat, amik neked jók, mert szeret, és azt szeretné hogy neked jó legyen.

Az meg, hogy a többi barátnőjével többet nevet...velük más a viszonya. Nem szorosabb, csak más. Sőt. Az ember hajlamos rá, hogy a haverokkal többet röhögjön, mint az igaz barátaival. Mert a haver csak olyan jóban-jóban kapcsolat, viszont az igaz barátság jóban-rosszban. Velük csak röhögcsél, míg az igazán fontos, mély dologkat veled ossza meg.

2013. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!