Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsú helyszíneket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loud kérdése:

Legénybúcsú helyszíneket, ötleteket, mindenféle marhaságokat várok, amelyek segítségemre lehetnek egy ilyen esemény megszervezésére?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!

Kedves barátom májusban esküszik, így többed magamra hárult a legénybúcsújának szervezése. Alap ötletek vannak, de mégis több szem többet lát alapon szeretném, ha segítségünkre lennétek, helyszín javaslatokkal, ötletekkel.

Azt tudni kell rólunk, hogy nem vetjük meg az alkoholt és a jó társaságot, viszont a belvárosi nyugatmajmoló sztriptízbárok, casinók és zsúfolt szórakozóhelyek nem nagyon vonzanak, az eseményre márciusban kerülne sor, tehát vízparti apartmanok érdekelnének leginkább, lehetőleg olcsón. Az sem hátrány, ha a közelben van egy retro disco!

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 3. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem májusban volt az esküvőm és áprilisban a legénybúcsúm!


Az alábbi feladatokat tudom ajánlani, amik nekem is voltak:

1. Mivel tudta a társaság, hogy építkezni szeretnénk, így építkezéshez szükséges cuccokat (vödör, malteros fángli, malteros kanál, vizimérték, stb.) rejtettek el a helyiség különböző pontjain. Ezeket egy helyre utaló mondat segítségével kellett megtalálnom. Ha 2 perc alatt nem találtam meg, akkor innom kellett, ha megtaláltam, akkor annak kellett innia, aki a tárgyat eldugta.


2. Guminő felfújása x idő alatt. Ha nem sikerült, akkor innom kellett, ha igen, akkor a többieknek kellett innia.


3. Kihoztak egy tálca felest (volt vagy 30 rajta). Felében pálesz volt, felében víz. Kérdéseket tettek fel a menyasszonyról, és ha nem tudtam a választ, akkor innom kellett egy pohárral, ha tudtam, akkor a többieknek kellett innia.


4. Városban lévő feladat: A pólómra kellett aláírásokat gyűjteni csajoktól.


A végén találkoztunk a lánybúcsú résztvevőivel és közösen buliztunk egy discoban.

2013. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!