Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan értessük meg anyóssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessük meg anyóssal hogy nem lesznek vendégek?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű polgári esküvőt szerettünk volna a párommal rendezni, csak "beülősre" meghívtuk volna a rokonságát, és a tanúkkal elmentünk volna ebédelni.

Anyósom hónapok óta forszírozza hogy márpedig lesz mulatság, majd ő megrendezi otthon, jön a rokonság mert úgy illik...

Eddig is erősen tiltakoztunk ez ellen, most jött a kegyelemdöfés.

Pár hónapja elvesztettem a munkahelyem, lett egy hirtelen kiadásunk, nem tudunk semmit kifizetni az esküvővel kapcsolatban.

Úgy tűnik csak aláírunk az irodában és ennyi. Az "esküvő" 2 hét múlva lesz.

Hogyan lehetne a lehető legtapintatosabban visszamondani a vendégeket?

Az irodába beengedik vajon anyósékat? Legalább ezt ne kelljen hallgatnunk...


2013. febr. 11. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A leendő férjednek kéne szépen elmagyaráznia anyucinak,hogy mi is az ábra.
2013. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Vendégeket ki hivta meg?Annak kell lemondania.Nyiltan megmondani:váratlan anyagi problema lett.Anyosnak momdd meg ha állja bulit,akkor nincs akadálya.
2013. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vendégek ha távolabbi rokonok,akkor telefon,sorry,váratlan kiadás,értsék meg.

Közelebbi rokonok ismerik a helyzeteteket,beülős étterem helyett főzz egy jóadag húslevest,fasirt,üveg pezsgő,szolid ebéd/vacsi nálatok.


Irodába 2 tanu mehet be általában,vendégekhez már a terem kell,de helyfüggő,kérdezd meg,ne ott döbbenj le.

2013. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A párom harca lesz, az ő részéről vannak gondok, az én rokonaim megértőek :)


Eddig is csak a tanúkkal mentünk volna ebédelni, anyósék mondjuk azt, nem túl jó társaság...

Már csak az hiányozna hogy ők rendezzenek bulit.

Az bizony nem rólunk szólt volna :)


De lehet hogy a tanúkat meghívom hozzánk, legfeljebb csinálok pár szendvics-kreálmányt :))

2013. febr. 11. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Tanukat hivd meg,azért legyen valami,az nem kerül szinte semmibe.

(pár szendvics,üveg pezsgő)

2013. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

szerintem tegyétek át pár nappal későbbre és mondjátok azt h elhalasztjátok mert most nincs pénzetek ha majd lesz akkor természetesen lesz buli


ezt teljesen korrekt lenne részetekről


nekünk februárban volt az esküvő 2 tanús

majd májusban tartottunk egy hatalmas bulit ott még senki nem tudta h mi már házasok vagyunk :-) ott mondtuk el nekik h mikor volt :-)

azért jó volt a buli szerencsére nálunk jól vették a dolgot

2013. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos nem tudom megérteni, hogy felnőtt emberek a saját elképzeléseiket miért nem tudják megvalósítani. Miért hagyják hogy az ő nagy napjuk a másé legyen? Hogy lehet ilyen meghunyászkodónak lenni? és még sorolhatnám... Nem kellett volna itt semmi egyéb, csak nem, köszönjük, mi nem így szeretnénk. Elmondani az elképzelést és a továbbiakban nem elfogadni az ötleteket, ...

Lefagyott az agyam, nem tudom elképzelni magam egy ilyen slamasztikában, hogyan oldanám meg hogy ne égjek mint a Reichstag.

Vendég helyében sem lennék, főleg ha már költöttem ruhára, ajándékra. Vagy fontos programot mondtam le azért hogy ott legyek egy olyan esküvőn amit akarnak is, meg nem is. Ha meg kiderülnének a körülmények elpattanna bennem egy húr ezek után.

2013. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


Nem egy gazdag, és főleg nem egy adakozó természetű családról beszélünk.

Új ruhát nem vett senki, ajándékra nem számítunk senkitől, de valószínűleg még egy ezrest sem kapnánk, nem mintha kellene :)


Tényleg csak annyi volt betervezve hogy beülnek megnézni ahogy összeházasodunk és mindenki megy a dolgára.

Úgy gondoltuk közkívánatra, ha már lesz rá keret, valamelyik közeli évfordulón tartunk egy templomi esküvőt is, senkinek ne sérüljön a lelkivilága.

Akkor lesz buli is :)

2013. febr. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!