Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot? Két régi barátunk kell egybe,

Figyelt kérdés

nem legjobb barátság de jó barátság, a párom és a vőlegény kis iskolás koruk óta barátok legjobb barátok, csak hát ők külföldön élnek mi meg itthon ritkán találkozunk, de a barátság nagyon jónak mondható.

mindenük meg van, nem szűkölködnek semmiben ( mi igen)

gazdag szülők rokonok....


mi mit vihetnénk nekik nászajándékba?


2013. febr. 13. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hu ez engem is erdekelne....most hazasodnak a barataink es ugyabben a helyzetben vagyunk.
2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyen esetben egyedi, zsűrizett, sorszámozott porcelántárgyakat vettünk (egy három darabos készletet). A srác anyja részéről iszonyú nagy volt a sznobéria és a rongyrázás. A pár örült neki, amikor pedig anyuka húgálni kezdte a száját, megemlítettek, hogy mennyir egyedi darabról van szó...na ez hatott. :)


Vihetsz neki herendit is, vagy pl. faliórát.

Faliórára nagyon kevesen gondolnak nsázajándékként, pedig nagyon hasznos és általában a pár nagyon megörül neki. Valami szép darabot keressetek, nem kell hatalmas költségbe verni magatokat. (Miféle barátság az, ahol az anyagiakat nézik, nem az emberi oldalt?)

2013. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

gondoltam olyanra hogy egy közös fotójukat elvinnénk és valami festmény szerűt csináltatnánk (van egy kisgyerekük is) az is rajta lenne

vagy csak a gyerek legyen?

2013. febr. 13. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha festmény, akkor a teljes család, azaz ők ketten, a gyerekkel. Vagy csak ők ketten. Ha csak a gyerekre koncentrálsz, akkor az sértő lehet, mert végülis nem keresztelőre mégy, hanem esküvőre. Elsősorban az ő napjuk, nem a gyereké.


Egyébként jó ötlet.

2013. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor inkább 2-en legyenek rajta, mert ha lesz még egy gyerek majd az nem olyan jó hogy nincs rajta nem?
2013. febr. 13. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, én is ezt akartam írni, inkább csak ketten. te ismered őket, ha szeretik az ilyet, biztos tetszeni fog. Esetleg lehet ceruzarajzot is csinálni
2013. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én akkor már inkább egy karikatúrát vinnék róluk!

Egy jó nagyot, bekeretezve.

Nekem ez a Herendi és társai egy fiatal párnak, hát...!

A mai fiatalok ezt nem fogják úgysem kitenni a vitrinbe nézegetni, használni nyilván nem fogja, max. elteszi egy dobozba!

2013. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!