Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik évszakban, hónapban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik évszakban, hónapban a legideálisabb időjárás szempontjából lagzit tartani?

Figyelt kérdés
Május és szeptemberre gondoltam,nektek mikor volt,milyen időjárással?

#lagzi #május #Esküvő.időjárás #szempember
2013. febr. 18. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy mindenkinek más a fontos, ezért, ha elegendően válaszolunk, minden hónapra esik majd egy szavazat? :)

Nekünk október vége felé volt. Csodás napsütés, 20-25 fok. Senki nem izzadt, senki nem fázott.

2013. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

:))

Amikor eldöntöttük, hogy esküvő lesz, mondtam a páromnak, hogy májusi vagy szeptemberi menyasszony szeretnék lenni.

Május 24-én volt a lagzi, kellemes 24 fokkal, minden zöld volt már, de nem olvadt a smink, jól döntöttünk.

Télen és nyáron sem tartanám, a csúszós utak ill. a nagy hőség miatt.

Szóval április-május vagy szeptember-október szerintem az ideális. Voltam mind a 4 hónapban esküvőn, mind szép időben volt.

2013. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Júliusban legnagyobb hpőségben volt.

De nem volt zavaróü,mert légkondis volt a hivatal és az étterem is,templomban alapból hidegebb van.

Fényképezkedés előtte nap nem volt baj hogy a végére elfolyt a sminkem,addigra végeztünk.

2013. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Én pedig csakis nyáron tartanám :) Persze nem nappal, hanem este.


Igaz, hogy meleg volt, de mindenki lengén öltözött és estére vissza hűlt a levegő egy kicsit egészen kellemesre. A szabadban tartottuk (júliusban) és csodás volt! Nem bántam meg, sőt!! Ma is így döntenék!! :)

2013. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Mi augusztust fogjuk választani.


A nővéremék meg most márciusban esküsznek...

2013. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi jövő tavaszra tervezzük, mert mindketten imádjuk a tavaszt, de még nem döntöttük el, hogy április vagy május. A szüleim december 18-án esküdtek, nagyon szép, napsütéses, enyhe időben, a polgármesteri hivatal előtt készült képek alapján nem mondtam volna meg, hogy decemberi esküvő volt. Ugyanakkor tavasszal is jöhet egy zivatar és szeptemberben is lehet kánikula. Ezekre fel kell készülni és akkor nem lesz semmi gond. Voltam már olyan esküvőn, ahol szakadt az eső, az anyakönyvvezetőtől a vőlegény vitte át a menyasszonyt a templomba, és ketten tartottak föléjük ernyőt, hogy ne ázzon el a szép ruhájuk, frizurájuk. A fényképek is emlékezetesek lettek, nagyon ügyes volt a fotós. Szóval olyan hónapot, dátumot válassz, ami tetszik neked, aztán ha nem olyan lesz az időjárás, mint vártad, akkor sem szabad elkenődni.
2013. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Természetesen mindenkinek más a fontos,meg jó,de én azért gondoltam a májusra,mint amit már írtak egy páran,mert akkor még nincs forróság,de azért kellemes az idő és szép zöld minden,szeptemberben peidg még mindig kellemes nyárias idő van...persze tudom,h nem az időjárástól függ az a nap,de szerintem mindenki annak örül ha minden össze jön aznap! :)
2013. febr. 18. 11:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi májusban tartottuk és egyáltalán nem bántam meg, most is így tennék. Nekem alapból ez a kedvenc hónapom, nah meg ahogy már többen írták is, ilyenkor még nincs az a nagy meleg, de mégis gyönyörű a természet. Plusz én külön imádtam, hogy úgy készültem az esküvőmre, hogy közben a virágok nyíltak, sütött egyre többet a nap, és beköszöntött a jó idő. És persze fel kell készülni minden eshetőségre, mert sajnos rossz idő tényleg bármikor lehet, eshet az eső bármelyik hónapban pont akkor, a lényeg, hogy nem szabad ezt bevonzani. Én mindig azt képzeltem el, hogy gyönyörű napsütés lesz, és végül az is lett. Sok boldogságot!
2013. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is késő tavasz illetve kora ősz az ideális. De aztán az időjárás annyira kiszámíthatatlan, hogy nem lehet előre tudni.
2013. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem április, május, szeptember a legideálisabb.

Voltam már júliusi esküvőn és had ne mondjam mindenki legyezte magát, meg az arcát törőlte az izzadságtól. Nyári hónapot én semmiképp nem választanék!


Nekünk szeptmberben volt, napközben meleg volt, de este sem hűlt le nagyon az idő. Nálunk a mérvadó az volt, hogy őszi témájú esküvőt akartunk, meg a diszítés is ebbe a vonalban ment.

2013. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!