Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik évszakban, hónapban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik évszakban, hónapban a legideálisabb időjárás szempontjából lagzit tartani?

Figyelt kérdés
Május és szeptemberre gondoltam,nektek mikor volt,milyen időjárással?

#lagzi #május #Esküvő.időjárás #szempember
2013. febr. 18. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Én májusban akartam volna, de nem jött össze, csak augusztusea. Viszont hatalmas szerencsénk volt, pont azon a hétvégén teljesen májusi időjárás volt, 26 fok, enyhe szellő, bárányfelhő alatt szép napsütés.
2013. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk júniusban lesz.én május,szeptembertől félnék az eső miatt.
2013. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Októberben volt. Gyönyörű idő, kellemes napsütés.

Mikor annak idején bejelentettük, hogy majd lesz valamikor esküvő, sokan azonnal rávágták, hogy jaj, csak ne nyáron legyen.

2013. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Látom sokakat lepontoztak, akik nem a késő tavaszt, kora őszt gondolják legideálisabbnak.


Én azt mondom, hogy mindegyik évszaknak megvan a maga szépsége. Mindenki szívének más a kedves.


Nekünk pl nyáron volt, és senki nem jelentette ki előre, h "jaaaj neee csak nyáron nee."

2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van aki az enyhe tavaszi időt szereti, van, aki a gyönyörű havas tájat, illetve vannak mediterrán típusok. Én speciel ide tartozom, így én nyári esküvőt szerettem volna. 40 fok volt és imádtam! A házasságkötő terem, illetve a rendezvényterem egy része klimatizált volt (a másik nyitott, este nagyon kellemes volt kint lenni), szóval senki nem kapott infarktust, nem sok időt kellett a szabadban tölteni. Én viszont imádtam minden percét a napnak, nem is tudnám máshogy elképzelni.
2013. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Tanácsot szerettem volna kérni,h kinek mikor volt és hogyan sült el az időjárás szempontjából,mert amikben én voltam az utóbbi időkben ott vagy szakadt az eső,vagy dög meleg volt,h az arának 3xor igazítottak sminket.Szeretném tisztázni,h nem pontoztam le senkit....és szívesen meghallgatok bárkit... :)
2013. febr. 20. 09:19
 17/17 anonim ***** válasza:
augusztus
2013. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!