Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a családnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családnak van joga beleszólni abba milyen lesz a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Egy nem hétköznapi ruha tetszett meg.

[link]

Nem rendelem,hanem kép alapján varratom.

Vékony vagyok,magas,páromnak is tetszik a ruha,főképp hogy nem takarja a lábam.

Templomi nem lesz,csak polgári,utána vacsi a családdal és kész.

Kérdezték,igy megmutattam milyen ruhám lesz.

Azóta azon hisztiznek páran (főképp párom anyja,nővére),hogy ilyenben nem lehet,nem illik.

(bár nem értem miért,nem lesz ki se a buygim,se a mellem,előle kb olyan hosszú mint egy sima szoknya)

Szerintük vegyek hagyományos ruhát,ami végig hosszú.

(nem veszek,hamarabb házasodunk 2 tanuval)


Szerintetek?


2013. febr. 22. 12:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez a ruha még nem közönséges, max. kicsit extrém. Ennél sokkal undorítóbbakat meg r.bancosabbakat linkeltek már be kérdezők. Ebben annyi csak az extrém, hogy menyasszonyihoz képest rövid a szoknya része elől, és sokaknak túl lábmutogatós.


Sztem amíg a jóízlés határain belül van egy ruha (pl. az első kommentekben belinkelt ruha már nincs), addig a családnak nincs joga beleszólni. Tanácsot adhatnak. De nem kényszeríthetnek rá senkit arra, hogy mást vegyen fel. Igazából akkor sem kényszeríthetnek rá senkit a változtatásra, ha a ruha tényleg kivágja a biztosítékot, csak akkor megvan rá a rendes indok, itt meg nincs, max. annyi, hogy az ő esküvőképükbe ez nem illik bele. Én sem venném fel, mert nekem az egyszerűbb, hagyományos stílus fekszik, de ha te ebben érzed jól magad, vedd fel nyugodtan, és ne törődj velük!

2013. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szép a ruha, egyedi darab, de azért nem is túlzás.

Ha én fizetem a menyasszonyi ruhámat, nem fogadnék el semmilyen véleményt (csak barátnőét). Az lenne, ami nekem tetszik.

Kit érdekel, mi illik? Anyóspajtás idejében lehet nem illett ilyenben házasodni. Vegyen magának egy estélyit, kösse le magát addig valamivel, csak ne ezen rágódjanak már...

2013. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőkor a legtöbb ismerős bele akar szólni, amibe csak tud. Tanácsokat akarnak adni, vagy a saját álomesküvőjüket akarják látni, azt nem tudom, csak nem veszik figyelembe azt, hogy ha nem kérik a véleményt, akkor csak szolidan kellene megjegyezni dolgokat, megsértődni pedig túlzás. :/ Nálunk is már most elkezdődött a beleszólás, pedig még az időpont sincs konkrétan kitűzve, csak a tervek miatt, hogy mért csak ilyen szűk körű lesz. -.- Én meg úgy vagyok vele, hogy akinek nem tetszik, ne jöjjön, vagy ha sokat nyaggatnak, 2 tanús lesz.

A ruha pedig a te dolgod, abban házasodj, ami tetszik neked. :) Bár nekem nem tetszik ez a ruha, de a te dolgod.

2013. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért senkinek sem mutattam meg milyen lesz. Aztán majd jön a sok okos vélemény, hogy Katinkám jobban állna, ha ... jobb lenne ha... de nem akarod inkább hogy... stb.
2013. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam ilyenre,nem volt esküvő mostanság.


De szerencsére a többiről még nem kérdeztek,így meglepi lesz,hogy nem lesz lagzis zene,nem lesz óriási dinomdánom,és hasonlók.

2013. febr. 22. 14:00
 26/39 anonim ***** válasza:
68%
hát én pici vagyok, sajnos elég molett vagyok, tehát az a ruha álmomban esetleg jó lenne rám, de gyönyörű. Én nem venném fel az esküvőmre, mert másfajta ruhák tetszenek, de ettől függetlenül azt mondom, hogy ez az elől rövid típusú ruhák közül még a bevállalható és csodaszép kategória. Van joguk beleszólni, de nem kell elfogadni, amit mondanak. Neked kell hordani és kész. VAgy te is szabd meg, hogy miben jönnek az esküvődre.
2013. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
78%
Gyönyörű, elegáns ruha, egyáltalán nincs benne semmi kihívó. Még templomba is felvehetnéd egy stólával.
2013. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
68%

Gyönyörű ruha :)

Nekem is bele akartak szólni az egész esküvőmbe, anyuék, anyósék, mindenki.

Nem fehérben esküdtem, gondolhatod :)

Plusz mindketten felvettük egymás nevét kötőjellel.

Nálunk sem volt semmi hagyományos lagzis zene.

De ahhoz képest, hogy ejtőernyős ugráson akartuk kimondani az igent, szerintem még így is nagyon visszavettünk :)

2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
26%

"#Az meg kit érdekel 12, hogy divatjamúlt?"


Nem úgy értettem, hogy mindenképpen az idei trend szerinti ruhában kell házasodni. Engem sem érdekel a divat, a ruhákon belül díjazom az egyediséget.


Úgy értettem, hogy ez a fodros-habos-babos poliészter bélésselyem szenny, ami a ruhán fityeg, olyan 20 éve volt népszerű kb., az elöl rövid hátul hosszú fazon is utoljára 10 éve számított "különlegesnek".


Mára már rég lecsengett, unalmas, 100x látott, sablonos.

Mindezt csak azért, mert itt ájuldoznak, hogy milyen egyedi...

2013. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
33%

Van JOGUK beleszólni. Szabad véleménynyilvánítás joga (nem tudom a pontos jogi szakkifejezést, de a lényeg ez).

Beleszólás nem egyenlő azzal, hogy eldönti, ráderőszakolja a saját akaratát.

2013. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!