Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a családnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családnak van joga beleszólni abba milyen lesz a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Egy nem hétköznapi ruha tetszett meg.

[link]

Nem rendelem,hanem kép alapján varratom.

Vékony vagyok,magas,páromnak is tetszik a ruha,főképp hogy nem takarja a lábam.

Templomi nem lesz,csak polgári,utána vacsi a családdal és kész.

Kérdezték,igy megmutattam milyen ruhám lesz.

Azóta azon hisztiznek páran (főképp párom anyja,nővére),hogy ilyenben nem lehet,nem illik.

(bár nem értem miért,nem lesz ki se a buygim,se a mellem,előle kb olyan hosszú mint egy sima szoknya)

Szerintük vegyek hagyományos ruhát,ami végig hosszú.

(nem veszek,hamarabb házasodunk 2 tanuval)


Szerintetek?


2013. febr. 22. 12:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ha magas vagy és szép a lábad tökéletes választás :-)

Szép ruha nem átlagos, de nem is közönséges


Szép és kész :-)

ennyi

2013. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
70%
Nincs. Ha ők fizetik, akkor sem. A te esküvőd lesz, a te ízlésed, a te életed nagy napja. te választasz, ők peidg hallgatnak és mosolyognak, ha nem tetszik, akkor is.
2013. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
#29: Ó, értem. Én nem értek ennyit a trendekhez, igazából ezt nem értem a divaton... Ha valami valakinek tetszik, s illik, akkor mit számít, hogy eltelik-e 1, 5, 10 vagy 100 év, főleg menyasszonyi ruhánál, ami egyedi alkalom? A kérdezőnek láthatóan ez tetszik, nem másnak akarja mutogatni, hogy ő milyen egyedi vagy divatos :) (Amúgy a habossága nekem se tetszik, de attól még szép és kissé játékos ruhának tartom, egy szép, csinos menyasszonyt szívesen elnézegetnék benne.)
2013. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
51%
A te esküvőd,olyan ruhában legyél amiben jól érzed magad.Nem másnak kell viselnie a ruhát hanem neked.Akinek nem tetszik csukja be a szemét!
2013. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
8%

Sok itt a jogász...Igenis van joguk beleszólni. Ha beleszól valaki, az nem eldönti, nem ráderőszakolja, csak beleszól, ergó megmondja a véleményét. Ahhoz meg igenis joga van.

Mondhatnám ilyen alapon: milyen jogon vonod meg más alapvető személyi jogát?

2013. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kivetnivaló nincs ebben a ruhában...Nincs ki belőle semmid! Ha meg magas vagy, pláne jól fog állni! :) Sok boldogságot :)
2013. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
35, ha nem tűnt volna fel, a jogot itt egyszerű köznapi, értelmében használjuk.
2013. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#35: A beleszól, beleszólása van közel sem azt jelenti csupán, hogy megmondja a véleményét... Ez valahogy mindenkinek lejött, ismervén a magyar nyelvet. A leírásban amúgyis szerepelnek olyan igék, amik nem puszta emberi jogok gyakorlására utalnak...
2013. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Akár köznapi, akár nem, beleszólhat, mert mindenki megmondhatja, hogy mi a véleménye.
2013. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!