Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a családnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családnak van joga beleszólni abba milyen lesz a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Egy nem hétköznapi ruha tetszett meg.

[link]

Nem rendelem,hanem kép alapján varratom.

Vékony vagyok,magas,páromnak is tetszik a ruha,főképp hogy nem takarja a lábam.

Templomi nem lesz,csak polgári,utána vacsi a családdal és kész.

Kérdezték,igy megmutattam milyen ruhám lesz.

Azóta azon hisztiznek páran (főképp párom anyja,nővére),hogy ilyenben nem lehet,nem illik.

(bár nem értem miért,nem lesz ki se a buygim,se a mellem,előle kb olyan hosszú mint egy sima szoknya)

Szerintük vegyek hagyományos ruhát,ami végig hosszú.

(nem veszek,hamarabb házasodunk 2 tanuval)


Szerintetek?


2013. febr. 22. 12:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tökéletes ez a ruha, gyönyörű, nem ízléstelen, nem uncsi, nem hétköznapi, mivel Te sem vagy az valószínűleg, ha ebbe szerettél bele:) Anyóspajtit, meg a sógornődet sz*****rd le, kit érdekel, hogy nekik mi tetszik, nem az ő esküvőjük, nem az ő életük:) Gondolom később is ilyen lelkesen szólnának bele az életetekbe...
2013. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
19%

1. Semmiféle joguk nincs beleszólni, csak véleményt nyilvánítani.


2. Ez a ruha veszettül ronda, idejétmúlt szabású, kínai gyártmány. Vannak szép elöl rövid hátul hosszú fazonok, de ez nem tartozik közéjük :)


3. Ezt a képet már feltetted egy másik kérdéshez, ott sem tetszett a kutyának sem...akkor most ennek mi értelme megint?

2013. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy nem rendelem,hanem varratom,minőségi anyagból.

És ez az első kérdésem ruháról.

De belinkelhetnéd,kiváncsi vagyok kinek tetszik

2013. febr. 22. 12:40
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs beleszólása a családnak a ruhádba, ha mindent ti álltok.

Abban a pillanatban, hogy vmit fizetnek, már meg kell hallgatnod a véleményüket.

De ha AJÁNDÉKBA ADJÁK A PÉNZT, ismétlem AJÁNDÉKBA, és ezt ők mondják, szintén nincs beleszólásuk.

2013. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
64%

Nincs joguk, ez a TE napod... Mondjuk megnéztem a ruhát, mert van olyan, amit valahol megértenék, hogy kiakasztja őket :) Szerintem teljesen oké, nekem ez roppant hagyományos :D Ha én házasodnék, minimum valami távolról sem világos steampunk cuccom lenne, vagy gothic, de leginkább keverve őket :D Tőrrel. Az fontos.

Ha nem nézel ki hülyén a ruhában (gondolom, van ízlésed és helyesen látod magad, de hát érted, nem ismerlek), akkor szerintem gyönyörű leszel. Szép ruha. Az meg ki a franczot érdekel, #12, hogy divatjamúlt? (Igazából ilyen szintű kommentre válaszolni se kéne, de én ilyen.) A menyasszonyi ruha annyira nem arról szól, hogy mi a trendi, a tipikus menyasszonyi ruha sem valami modern. Bár a divathoz nem értek, lehet, hogy tévedek. De kit érdekel? Ha egy menyasszony akár 11. századbeli kisasszonynak akar öltözni, akkor sincs semmi okunk egy rossz szót szólni rá. Az ő nagy napja, az ő ruhája :)

2013. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, miért kell megvitatni ezt a kérdést az anyóssal, sógornővel, ángyom térdkalácsával? Miért nem lehet egyszerűen azt mondani, h még nem tudom? Vagy meglepetés lesz? A helyszínen meg mindenki gondol, amit akar. Így meg van belőle egy csomó veszekedés, vita rábeszélés, sok kéretlen jó tanács, gyomorgörcs.

Ugyanez a véleményem arról, mikor friss anyuka írja, h az Ögödejke név senkinek nem tetszik a családban, Pistát akarnak, ő meg bele van betegedve. Hát mi a zúúúristennek kell elmondani előre ilyesmit??

2013. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Mi fizetünk mindent,senkitől nem kapunk egy forintot sem (legalábbis előre nem,azt hogy nászajándékba kapunk-e bármit nem tudom,nem is érdekel,nem az ajándékok miatt csináljuk,akkor nagy lagzit csinálunk,nem pedig 15 főset)


Eszembe nem jutott hogy el kellene titkolni,nem gondoltam,hogy ez a ruha kiveri abiztositékot.

Nem magamtól mutattam,ők kérdezgették.

2013. febr. 22. 13:08
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

De ez olyan egyértelmű, h úgysem fog mindenkinek tetszeni...vagy csak nekem az?

Főleg ha tudod, h idősebbnek mutatod meg, főleg, ha tudod, h nem szokványos a ruhád.


Bár már annyi ilyet láttam, h igazából ez már szokványosnak mondható.

2013. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam,hogy nem fog tetszeni,hisz tudják milyen vagyok.

És annyira nem is kihivó ruha.

[link]

Akkor ehhez mit szóltak volna,ezzel szemeztem sokáig.

2013. febr. 22. 13:15
 20/39 anonim ***** válasza:
95%

Na, amit most linkeltél, kérdező, az már tényleg túlzás kicsit :D. De az alapruha, ami a kérdésben szerepel, gyönyörű. Büszkén viselheted, szerintem nem k.rvás, nem kihívó. Kint van belőle a térded. Juj, és akkor mi van?!

Ne hagyd, hogy befolyásoljanak. Ti fogjátok a képeket nézegetni legtöbbször, nektek szól, rólatok szó. Az, hogy ki mit gondol, teljesen másodlagos.

Sok boldogságot!

2013. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!