Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a titkos esküvőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a titkos esküvőről?

Figyelt kérdés
Ha senkit nem hívunk, csak tanúkat, és a szülőknek is utólag mondjuk meg.
2013. febr. 27. 15:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Azért a szülőket én meghívnám, de amúgy én sem nagyon hívnék meg másokat, utálom a felhajtást.


31/N

2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk összetartó a rokonság, emiatt szívesen osztozom az örömömbe majd jövő tavasszal.
2013. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

Feltételezem felnőtt emberek vagytok, miért kell a szülők elől titkolni?

Ez egy komoly döntés, tessék felvállalni.

Mi is megmondtuk a szülőknek, nem tetszett nekik, ez van.

Rendeztünk egy kis kéttanús esküvőt, és ennél jobb nem is lehetett volna.


Hogy milyen következményekkel járhat a dolog?

A pincérünk kérdezte hogy a szülők tudnak-e róla, elmesélte a tapasztalatait: a bátyja is utólag közölte a hírt a családdal, az apja kitagadta, 3 év után sem bocsátotta meg neki.

2013. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%

A "titkos" esküvö szerintem gyerekes dolog, a két tanús az egészen más.


A szülöknek normál esetben azért elöre szólnék, mégha nem is hivom meg öket. Utólag megmondani meg felesleges, ha annyira rossz a kapcsolatotok, akkor minek kellene egyáltalán tudniuk róla.

2013. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem bunkóság a szülőkkel szemben.
2013. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
19%

Mondd el, nézd meg, mi történt a pincér bátyjával...

-.-

2013. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

Helyzetfüggő. Attól függ, mi vett rá, hogy így kössek házasságot.

Ha a szüleimmel nagyon rémes volna a viszonyunk, tehát pl. kitagadnának, elkergetnének otthonról vagy egyéb módon teljesen megmérgeznék az életemet (masszív visszaeső alkoholizmus és verekedések stb.), akkor én is így tennék, két ember, két tanú és kész.

Alapesetben viszont, ha jó a viszonyom a szüleimmel, akkor őket is meghívom. Egyébként én is a visszafogott házasodásra szavazok, mármint ott csak a legfontosabb emberek legyenek jelen. Nem mondanám az ilyesmit titkosnak, csak egyszerűnek. Aztán utána már lehet egy közös vacsora, a tágabb ismeretséggel, ha nem is azon a napon este, mondjuk hétvégén stb.

2013. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem azért nem szólunk, mert rossz a viszonyunk, vagy ilyesmi. Már 11 éve együtt vagyunk, együtt élünk, van egy fiunk is. Eddig nem nagyon akartunk összeházasodni, de egy ideje úgy érezzük, hogy "hivatalosan" is egy család szeretnénk lenni, és szép lenne, ha hármunknak ugyanaz lenne a keresztneve. Szóval ez nem olyan esküvő, mintha a kapcsolatunk elején tartanánk.

A család inkább akkor sértődne meg, ha előre megmondanánk, hogy nem hívjuk meg őket. Így legalább előre nem téma a dolog. Utólag meg tessék örülni, amúgy meg nem fog változni semmi! :)

2013. febr. 27. 16:25
 9/33 A kérdező kommentje:
Bocsi, természetesen nem a keresztnevünk lenne ugyanaz.... hanem a vezetéknevünk! :)))
2013. febr. 27. 16:26
 10/33 anonim ***** válasza:
38%

Szégyellitek egymást a külvilág előtt?


A házasságnak pont arról is szól, hogy büszkén és boldogan törvényesítik az emberek párkapcsolatukat, amit közösségükkel (barátok, rokonok...) együtt ünnepelnek.

2013. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!