Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a karikagyűrűkről? Szerintetek tartós a színük? Nem kopik el?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek! Azon gondolkoztam, hogy tulajdonképpen nekem baromira nem fontos, hogy arany legyen a gyűrű, és ezek sztem nagyon szépek. A kérdés már csak az, hogy mennyire tartósak.


[link]


[link]


[link]


Szerintetek?



2013. jan. 9. 12:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez a rózsaszín arany mennyire rózsaszín? Nem tudom, hogy a kép mennyire adja vissza az árnyalatot. Egyébként a képen nagyon tetszik maga a szín.
2013. jan. 9. 12:38
 2/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a komfort gyűrűket,a sárga aranyat nem. Azért ne várd el hogy strapabíró legyen ,egy ilyen gyűrű. Szét fog karcolódni nagyon hamar.
2013. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az eljegyzési gyűrűm is fényes, de az aranyból van, és sajnos az is eléggé karcolódik. :/
2013. jan. 9. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
De nem annyira amennyire ezek fognak. (az enyém is)
2013. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyűrű szép, de idővel az aranyozott rész mindháromról le fog kopni, esetleg karcolódni fog.
2013. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi olyat nem szabad venni, ami csak be van "futattva" mással. Hogy néz az majd ki, ha elkezd lekopni? Mert el fog!
2013. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hm..se sajnálom! Pedig szépek..
2013. jan. 9. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Szépek.Kb 2 hónapig (ha nem mosogatsz,nem dolgozol benne,akkor fél évig).

Annyira tartós mint az ára.Ennyi pénzért nem várhatsz tartósat.

2013. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát, akkor viszont egy nem bevont acél gyűrűt fogunk választani.
2013. jan. 9. 13:25
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát, akkor viszont egy nem bevont acél gyűrűt fogunk választani.


Ismertek olyat, akinek acél gyűrűje van? Én azt hallottam ékszerésztől, hogy nagyon tartósak.

2013. jan. 9. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!