Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz lenne ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha nem mulatós szólna az esküvőnkön?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a barátom és én élünk halunk a technoért.A barátom zenéket csinál,mixel,meg zenélget és rühelli a mulatós zenét :) Ezt a szüleim is tudják.De azt nem hogy azt tervezzük,hogy az esküvönkön is techno fog szólni minden mennyiségben.Nem hiszem,hogy ilyen esküvőt képzeltek el a lányuknak...és hát én sem magamnak,de viszont most így ezt szeretném.Meg kicsit fura lenne a menyasszonyi táncot minimal technora vagy tech housera nyomni....Igazából azt nem tudom,hogy hogy beszéljem ezt meg velük,mert azt tudom,hogy a barátaink díjazák az ötletet de az idősebb korosztály az ismerőseink közül nem hiszem hogy túlságosan élveznék.Szerintetek mi lenne a jó megoldás.22/L
2013. ápr. 12. 13:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
64%
legyen techno, hogy a rokonság évekig mesélhesse milyen sz@r lagziban voltak
2013. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%

az hogy nem mulatós zene szól, nem gáz :), azonban a techno már meglehet :S... nem egy "meghitt műfaj". nagyon sok lagzin már nem mulatós szól, hanem lassú, szép romantikus számok.

a barátaitok lehet hogy díjazzák, de könnyen elronthatja az ilyen zene a rokonság-hangulatát.

2013. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőméké is ilyen volt ősszel,mert úgy gondolta, hogy az egész bandája ezt szereti, hát legyen ilyen. Katasztrofálisan sikerült,én még ilyen rossz lagziban nem voltam....a násznép 98%-a ült, és kb a menyasszony tánc után mindenki távozott.
2013. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Én falun élek, nekünk az a tipikus falusi esküvőnk volt, ahol mulatos zenék szóltak és arra táncoltunk.

De azt gondolom, hogy ma már nem minden esküvőn szólnak csak mulatós zenék, hanem más fajta, más stílusú zenék is, kicsit könnyedebb zenék is szólhatnak akár, de biztosan nem techno zene.

A lagzi az lagzi egy hétvégi buli, meg egy hétvégi buli. Nem kéne a kettőt összekeverni. És a techno zene egy hétvégi buliba való, nem a lagziba.

Mi is a disco zenét szeretjük a férjemmel, de azért eszünkbe nem jutott volna, hogy olyan zenék menjenek a lagzinkon.

Mellesleg képzeld el magad és a párodat esküvői hacukába techno zenére nyomni. Szerintem elég viccesen nézne ki.

2013. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%

Mikor a kérdés főcímét elolvastma, úgy voltam vele, hogy miért is ne? Rühellem a mulatóst, ahogy a mai fiatalok 90%-a is, és már a középkorosztályban sem annyira népszerű.

Miért is ne mehetne helyette kultúrált, ízléses, hangszerelt zene?


Na aztán tovább olvastam, hogy technóról lenne szó. Kevés igénytelenebb dolog van, mint a mulatós, de a technó az minimum egy szinten áll vele, ha nem rosszabb. Nem is értem, miért nevezik zenének, hiszen hallás, zenei tudás, hangszer vagy énekhang sem kell hozzá - csak egy program, amivel a sok mosógépzajt egymásra halmozza az ember...


Szerintem felejtsd el ezt az ötletet, mert rajtatok kívül mindenki fancsali képet vágna. Elég szomorú magában az is, hogy nem növesztettetek egy csöpp kulturált és minőségi zene iránti vágyakozásra való hajlamot sem, nem hogy még protestáljátok is...

2013. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
49%
HOgyne, techno, remek ötlet. Ki lehetne egészíteni vmilyen extrém menyasszonyi ruhával is. Nem baj, ha állati gázos, de akkor is MÁSAK lennétek, hiszen az a lényeg, nem?
2013. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki maga dönti el,hogy milyen zenét szeret.Számomra a techno minőségi zenének számít és a TureSounds csapata...többször is bebizonyította hogy a deeptech meg hasonló,sőt maga a techno igen is minőségi zene,és minőségi zeneként van elkönyvelve.Nem vitatkozom ezen,hiszem saját döntésed,hogy szereted-e a technot vagy nem.Viszont abban igazatok lehet hogy a násznép hangulatát a földalá viheti ezért szerintem az lesz hogy ha nem is mulatóst, de valami könnyedebb stílust választunk.Aztán a barátainkal meg csapatunk máskor egy technos lagzit is :)
2013. ápr. 12. 14:15
 8/46 anonim ***** válasza:
87%

GÁZ!

Ne akard már hogy az egész vendégsereg üljön.. Néha mikor pihi van nyomathatjátok a teknót de amugy szoljon már inkább a mulatós... biztos hazamennék ha nem lenne mulatós!!


15/L

2013. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg technoval akarjátok kínozni a rokonságot? Nem baj, ha nincs mulatós zene, lehet más is, valami tánczene, vagy valami romantikus, amikre lehet táncolni. Akármennyire is tetszik nektek, meg a haveroknak a techno, ha a vendégek nagy része nem érzi jól magát, abból nem lesz jó lagzi. Ti sem fogtok olyan jól mulatni, mint ahogy most elképzelitek, ha a rokonság többsége nem táncol, vagy inkább félrevonul, hogy ne hallja a dübörgést.

Ha technozni akartok, szerintem tartsatok a lagzi után egy nagy bulit a haverokkal.

2013. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
70%
Önmagában, ha nem mulatós, az hatalmas nagy pozitívum (kevés dolgot rühellek jobban)! De meg lehet ezt oldani máshogy is, mert a techno-t elég kevés ember szereti, legyen inkább tényleg valami könnyedebb, minőségi pop/rock, amit sokan szeretnek, nem csak ti!
2013. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!