Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak részben mulatós a társasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak részben mulatós a társaság. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minden ki van pipálva a lagzi kapcsán, csak az egyetlen és tán legfontosabb hiányzik, a zenekar.

Találtam egy igényes, igazi cigány zenekart akik ízlésesen , hegedűvel zenélnek mulatós muzsikákat. Bár nem vagyunk nagy mulatósok de vidékiek lévén valahogy ez lenne a természetes.

Viszont a vendégek nagy részéről nem feltételezem, hogy olyan nagyon mulatna majd, felmerült bennem a kérdés, hogy érdemes-e ezt a zenekart elhívni - hozzáteszem elég drágák és bizony az ország másik pontjáról jönnének - vagy válasszak egy olyan zenekart akik mindenfélét játszanak. De az utóbbi esetben fennáll annak a veszélye is, hogy aki a mulatósra sem táncolna az valószínű erre sem.

Szívem szerint a cigányzenekart választanám, menetkísérés hegedűszóval.. nekem ez olyan szép lenne.

Ti hogy döntenétek a helyemben?

Köszönöm a válaszokat.


2012. okt. 31. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

A mulatós zenére sem táncol mindenki, hanem "mulat". Legalább is mifelénk.

Érdemesebb egy vegyes zenét játszó zenekart választani. Ők tudnak játszani keringőt, tangót stb. Erre még a vendégek többsége is tud táncolni.

2012. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy jó zenekar alapja a jó hangulatnak. Kevésbé mulatós társaságot is táncra lehet jó zenével ösztönözni. Szerintem igazán jó hangulatot mulatós zenével lehet elérni. Ha ügyesek vagytok, akkor a nem táncos lábúak is átmulatják az éjszakát. Speciel az első verzióra szavazok.
2012. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy jó lagziban a két legfontosabb dolog:

1. vőfély

2. zenekar


Mindenképpen olyan zenekart válasszatok, aki mindenfélét tud játszani: keringő, rock'n'roll, mulatós, napjaink slágere, stb.


Ajánlom figyelmedbe a Program zenekart (Röfi és bandája) [link] akik azt a zenét játszák, ami a násznépnek kell!

De nem úgy, hogy 10 percenként odaszaladgálnak hozzájuk, hogy játszd ezt, aztán azt... hanem kitapasztalják, hogy mire vevő a násznép...

2012. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindenképp olyat válassz, akik mindenfélét játszanak!


a mulatósságról meg csak annyit: az én vőlegényem utálja a mulatós zenét, utál táncolni, de az esküvőnkön olyan jó volt a hangulat (meg persze zene). hogy sem tudott ülvemaradna, hívott ngem is egyfolytába, néha már nekem is sok volt, pedig néptáncos vagyok! :)

2012. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a mulatósat választanám a cigány zenekarral. Szerintem egy lagzin az ilyen zenére a legjobb a hangulat.

Voltam már olyanon ahol vegyes zene ment, és bár egyébként a játszott számokat szerettem, de korántsem volt olyan jó hangulat mint a jó kis cigány mulatósnak :)

2012. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a cigány zenészek valahogy szimpatikusabbak, soha eszembe nem jutna mulatóst hallgatni a hétköznapokban, egyáltalán nem is oda való, viszont egy lagzit e nélkül nem tudnék elképzelni.

A másik zenekar is szuperjó, csak félek, hogy túl szalonzene jellegű lenne a buli. Ők hajón zenéltek évekig, gondolom ott nem igazán játszottak magyar mulatós és cigányzenéket.


Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok! És még egyszer köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. okt. 31. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!