Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt ilyet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt ilyet tenni (szerintetek) tényleg megalázó vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Volt legénybúcsú-lánybúcsú, ahogy szokás. A (most már) férjem barátai nagy partiarcok és egyik sem a hűség mintaképe így tudtam, hogy semmi jóra nem számíthatok. Nem szabtam meg semmit, 2 napra leutaztak a Balatonra, közben nem is beszéltünk telefonon sem, gondoltam hadd élvezze a helyzetet és hadd szórakozzon.

Egyetlen egy kérésem volt, amit mondtam a barátainak is, hogy sztriptíztáncosnőt legyenek kedvesek ne rendeljenek.

Hát rendeltek. Nem rég láttam meg csak az akkor készült képeket meg a videófelvételt, majdnem lefordultam a székről, ugyanis a meztelen öltánctól kezdve az egymás testéről való tejszínhab lenyalogatásig minden volt. Csók, orál, szex (állítólag) nem de már nem tudom hogy mit higgyek ezek után.


Szerintem ez az én szemszögemből tekintve rettentő megalázó, hogy kedden még más nő meztelen melleiről nyalogatja le a tejszínhabot szombaton meg nekem mondja ki az igent.. Ráadásul meg is kértem rá hogy tőlem ihat amennyit akar, csinálhat mindenféle őrültséget, csak sztriptíztáncost ne, erre meg de. Kimondhatatlanul rosszul esik ez nekem, nagyon mérges vagyok rá és sokkal kevésbé tudok már bízni benne, mert ugyan ki tudja mik történtek még azon a hétvégén..


2013. ápr. 13. 16:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Első! Szerintem a lány-, és legénybúcsúk nem arra valóak, hogy megcsalják egymást a felek! Hanem hogy jót szórakozzanak az esküvő előtt a barátaikkal, barátnőikkel. Nekem ebbe sem a csók, sem a szex nem fér bele..
2013. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
11%

Nőként mondom hogy igen, te reagálod túl!

A legénybúcsún történnek érdekes dolgok, jobb ha inkább nem is tudod mik. Ne foglalkozz ezzel túlzottan.

Neked mondta ki szombaton az igent, akkor meg mit foglalkoztat az hogy egy tök ismeretlen csaj melléről nyalta le kedden a tejszínhabot? Valószínűleg már arra sem emlékszik hogy nézett ki.

Ez csak felesleges hiszti.

2013. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
12%
Igen, te reagálod túl.
2013. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
12%
Túlreagálod!
2013. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
87%
Ha a csók megcsalás, akkor egy másik nő melléről a akárminek a lenyalása is az... Nem szokás csak úgy akárkinek a mellét nyalogatni, ez is általában intim, szexuális tartalmú dolog. Bocsi, hogy ezt írom, de nálam ez nagyon nem férne bele, még a tánc oké, de max ennyi, se tapizás, se nyalogatás, se semmi. Én nem mentem volna hozzá...
2013. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
12%
A legénybúcsúnak és a lánybúcsúnak az a lényege hogy olyan, mint ha egyedülálló lennél, tehát mindent szabad. Te reagálod túl, ez egyáltalán nem megalázó!
2013. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem reagálod túl. Ha amíg "jártatok" vagy "udvarolt" neked kibírta más csaj nélkül, akkor igazán nem értem miért kell az utolsó napokban ilyeneket -akármit- tenni -.-
2013. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
13%

Ha nem történt semmi, akkor ugyan mi az istenért kell ezen problémázni?

Nem a sztriptíztáncosnő fogja tönkretenni a kapcsolatotok, akinek valószínűleg már más pasik, máshol nyalogatják az akármijét, hanem az, hogy folyton ezen kattogsz és hisztizel.

2013. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
19%

Kár volt megnézned a képeket, és a videót. Most évekig ezen fogsz lovagolni!

Jó kis barátok, akik vidáman a kezedbe nyomták... viszont valószínű, ha történt volna más is, akkor nem láthattad volna egyáltalán a felvételt.


Megbíztál benne, szeret téged, elengedted, kitombolta magát, kész.

Te is nyalogathattál volna chippendale fiút, ahogy első írja. Azt csináltál te is a lánybulin, amit akartál, szerintem a párod nem kérte tőled számon.


Megalázó az lenne, ha ezzel hencegne a család előtt, sztorizna a baráti körben, vagy feltenné a fb-ra.


De nem kéne aggódnod, egy legénybúcsún úgy be tudnak rúgni a srácok, hogy tán meg sem tudta volna d.gni,de kérdéses, egyáltalán akarta-e?!!!!

Akiben benne van a szédelgés, annak nem kell vad buli, a megfekteti a kolleganőjét is. Akiben nincs, annak billeghet egy bombázó is meztelen.


Ha legközelebb rajtakapod, hogy más nőt szorongat, akkor már igen, az gáz.

2013. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
5%
És mint nő írtam.
2013. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!